![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/18/2024-07-18_161/images/images-40496.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/18/2024-07-18_161/images/images-40496.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/18/2024-07-18_161/images/images-6657.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2024/07/18/2024-07-18_161/images/images-6657.jpg)
КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ
18.07.2024
Сьогодні, 18 липня, відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Дунаєвецької міської ради під головуванням заступника міського голови Валентини ЧЕКМАН.
Згідно з порядком денним було розглянуто 1 питання щодо влаштування малолітньої дитини в сім’ю патронатного вихователя.
Вивчивши матеріали, з’ясовано факти і обставини, було прийнято конструктивне й виважене рішення, спрямоване на захист прав та інтересів дитини та взято на контроль до повного його виконання.