http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/04/2019-02-04_2180/images/images-28301.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/04/2019-02-04_2180/images/images-82780.jpg

Конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток»

04.02.2019

Навчаєшся у 10 класі? Вже знаєш, ким хочеш стати в майбутньому? Тобі цікаво познайомитись з топ-менеджерами підприємств, організацій та державних органів влади та почути реальні поради з планування та розвитку кар’єри? Тоді ця можливість саме для тебе!

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та Career Hub у партнерстві з Першим Українським Міжнародним Банком розпочинають проект «Моя кар’єра в Україні» і запрошують учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів взяти участь у Конкурсі есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток». Інформаційні партнери – Міністерство молоді та спорту та журнал «Однокласник».

Напиши есе на тему «Моя майбутня професія: планування і розвиток».  Розкажи нам  про:

  • твої плани та очікування щодо обраної професії;
  • якими ти бачиш свій розвиток в професії та перспективи самореалізації;
  • який внесок ти зробиш своєю працею у розвиток країни.

Автори кращих робіт відвідають регіональні зустрічі в одному з  п’яти міст України: Києві, Львові, Харкові, Запоріжжі та Одесі, де познайомляться з керівниками місцевих компаній та створять власний рецепт успішної кар’єри.

30 травня 50 найактивніших учасників регіональних етапів відвідають Всеукраїнську конференцію з планування кар’єри у м. Києві, де перейматимуть досвід від топ-менеджерів та успішних українців. А вже 31 травня переможці проведуть День з успішною людиною (керівником підприємства, міжнародної організації, державного органу влади тощо).

Проект «Моя кар’єра в Україні» проводиться вже чотири роки поспіль. Переможці минулих років зустрілися з топ-менеджерами компаній Майкрософт, ПУМБ, 1+1 медіа, Укрсиббанк, Miratech Group, МАУ, D.TEK, Projector, з директором видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га», з керівництвом Фонду ООН у галузі народонаселення; відвідали Національну поліцію України, Міністерство освіти і науки .

Вимоги до есе: до 2 сторінок, українською мовою, 12 шрифтом, грамотність та охайність.

В заявці також зазначаються контакти учасника та відповіді на наступні запитання:

З ким з успішних людей в обраній професії ти хотів/хотіла би зустрітися (відомою людиною, керівником підприємства, організації, державного органу влади тощо).

Які питання ти маєш до обраної людини?

Есе необхідно надіслати до 21 лютого, заповнивши відповідну заявку на сайті www.careerhub.in.ua/essay. Про результати буде повідомлено 27 лютого.

Не важливо, яку професію ти обереш: інженер, журналіст, лікар, юрист, банкір, науковець, IT-спеціаліст — давай разом будувати кар’єру в Україні!

Більш детальну інформацію ви зможете дізнатися з положення про конкурс, яке розміщене на  www.careerhub.in.ua/essay

З будь-яких питань щодо участі у Конкурсі звертайтесь до координаторки проекту Тетяни Козловської, tk@csr-ukraine, (044) 292 02 48, моб. 098 51 01 794.Читайте також«ДОРОСЛИМИ НАМ НЕ СУДИЛОСЯ СТАТИ, У НАС ВКРАЛИ ЦЮ МОЖЛИВІСТЬ…»

02.06.2023

Сьогодні, відбувся захід до Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України...

Детальніше...


ДІТИ МАЮТЬ ПРАВО НА ВСІ ВИДИ ПРАВОВИХ ПОСЛУГ ВІД СИСТЕМИ БПД: ЯК ЇХ ОТРИМАТИ — У НОВОМУ ЛЕНДИНГУ

02.06.2023

Як система безоплатної правової допомоги може допомогти дітям — дізнайтеся з посадкової сторінки (лендингу), створеної в межах кампанії про безбарʼєрний доступ до правових послуг...

Детальніше...