http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/09/2019-02-09_3190/images/images-10133.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/09/2019-02-09_3190/images/images-51435.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/09/2019-02-09_3190/images/images-97131.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/09/2019-02-09_3190/images/images-99488.jpg

Переможний хет - трик Дунаєвчан!

дата створення: 2019-02-09

Вчора, в стінах спорт залу МЦФЗН "Спорт для всіх", МФК "Дунаївці" в рамках Чемпіонату України по футзалу серед команд другої ліги приймали ФК "InterbetonBud-Rivne-112" з міста Рівне. 
З перших хвилин гості намагались нав'язати в'язку гру проте Дунаєвчани попри всі намагання супротивника демонстрували свій тактично грамотний футбол, але все таки гостям вдалось близче до середини першого тайму відкрити рахунок. Дунаєвчани із відповіддю не забарились і завдяки блискучій контратаці на побачення із голкіпером гостей вийшов Володимир Монастирський який майстерно та холоднокровно розвів м'яч та воротара по різним кутам і в результаті зрівняв рахунок. Що, правда до перерви Рівняни мали декілька гольових нагод але в цей вечір голкіпер Дунаєвчан діяв майже бездоганно.
Другий тайм розпочали активно Дунаєвчани і змогли повести у рахунку. Далі гра набула напруженого характеру: після ігрового моменту прикру травму отримав голкіпер Рівнян і замість нього у рамку воріт став польовий гравець який активно підключався до атак гостей і одна з таких увінчалась голом у ворота Дунаєвчан і рахунок став 2-2, що цілком влаштовувало Рівнян. 
Гості далі намагались контролювати м'яч і знову випустили п'ятого польового гравця. Дунаєвчани - навпаки міцно тримали оборону і очікували свого моменту і такий настав яким Дунаєвчани скористались сповна і уболівальники на трибунах побачили забитий гол у ворота Рівнян. Гості після пропущенного голу і надалі намагались контролювати гру і одна із їхніх атак завершилась голом у ворота Дунаєвчан і рахунок за ліченні хвилини до закінчення гри став 3-3. Проте МФК "Дунаївці" категорично були не згодні із таким перебігом подій і проявивши характер господарі змогли заробити дабл пенальті(десяти метровий пенальті) і з позначки Денис Хандій не схибив та вивів Дунаєвчан вперед. Дунаєвчани і далі продовжили пресенгувати гостей які змушенні були помилятись і одна з таких помилок привезла гол у ворота Рівнян. Проте Рівняни змогли відквитати один м'яч і рахунок за десять секунд до кінця став 5-4. Фінальна сирена сповістила про перемогу Дунаєвчан з рахунком 5-4, що дозволило Дунаєвчанам закріпитись на другій сходинці турнірної таблиці.
А вже сьогодні МФК"Дунаївці" провели дві гри в рамках Чемпіонаті Хмельницької області по футзалу де змогли розгромити на виїзді ФК"Фортеця" із міста Кам'янець - Подільський з рахунком 8-1 та перемогти ФК "Студениця ОТГ" з рахунком 5-3. В результаті Дунаєвчани вийшли з першого місця свої підгрупи у фінальну частину змагань.
Після трьох перемог поспіль головний тренер Дунаєвчан Володимир Ігнатьєв поділився своїми враженнями: вчора змогли здобути вкрай потрібних три очка у грі з Рівнянами, команда виконала усі тактичні настанови тренерського штабу, по ходу гри вносили деякі корективи які пішли нам на користь там забезпечили переможний результат у такій важкій грі де супер нав'язував нам в'язку гру але наша команда проедемострувала характер.
Досить важко проводити три гри за менше ніж добу але ми змогли фізично підготуватись та майже без відпочинку вийти та знову двічі перемогти, що дає нам психологічну впененість та перевагу перед вирішальними іграми цього сезонну.

Автор:Сергій Кобилянський


Читайте такожНовини Іванковецького старостату

дата створення: 2018-09-12

Світло, тепло і затишок шкільного дому – це одна з передумов якісного навчання. Адже всі ми розуміємо, що не тільки компетентні педагоги, досконалі навчальні програми, але й сучасне обладнання створюють сприятливі умови для якісної освіти в сучасних школах.

З легкої подачі Дунаєвецької міської ради та управління освіти, молоді та спорту розпочались ремонтні роботи в Іванковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. В 2017 році зроблено капітальний ремонт даху, утеплено школу, замінено вікна та двері, придбано кабінет інформатики. А цього року учнів середніх класів та старшокласників приємно здивували сучасні кабінети фізики та математики, дообладнаний кабінет української мови... 

Детальніше...


До уваги старост об’єднаних територіальних громад Хмельницької області!

дата створення: 2018-07-05

Хмельницькою обласною радою спільно з Хмельницьким університетом управління та права, Хмельницьким центром розвитку місцевого самоврядування, навчальною лабораторією дослідження проблем публічного адміністрування та децентралізації влади  Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe  випущено новий посібник “Настільна книга старости об’єднаної територіальної громади”.

У посібнику детально роз’яснені конституційно-правові, адміністративно-правові, фінансово-правові, цивільно-правові, процесуальні аспекти діяльності старости, юридична відповідальність старости.

 З електронним варіантом книги можна ознайомитись на сайті обласної ради у розділі “Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні”

 

Детальніше...