Переможний хет - трик Дунаєвчан!

09.02.2019

Вчора, в стінах спорт залу МЦФЗН "Спорт для всіх", МФК "Дунаївці" в рамках Чемпіонату України по футзалу серед команд другої ліги приймали ФК "InterbetonBud-Rivne-112" з міста Рівне.
З перших хвилин гості намагались нав'язати в'язку гру проте Дунаєвчани попри всі намагання супротивника демонстрували свій тактично грамотний футбол, але все таки гостям вдалось близче до середини першого тайму відкрити рахунок. Дунаєвчани із відповіддю не забарились і завдяки блискучій контратаці на побачення із голкіпером гостей вийшов Володимир Монастирський який майстерно та холоднокровно розвів м'яч та воротара по різним кутам і в результаті зрівняв рахунок. Що, правда до перерви Рівняни мали декілька гольових нагод але в цей вечір голкіпер Дунаєвчан діяв майже бездоганно.
Другий тайм розпочали активно Дунаєвчани і змогли повести у рахунку. Далі гра набула напруженого характеру: після ігрового моменту прикру травму отримав голкіпер Рівнян і замість нього у рамку воріт став польовий гравець який активно підключався до атак гостей і одна з таких увінчалась голом у ворота Дунаєвчан і рахунок став 2-2, що цілком влаштовувало Рівнян.
Гості далі намагались контролювати м'яч і знову випустили п'ятого польового гравця. Дунаєвчани - навпаки міцно тримали оборону і очікували свого моменту і такий настав яким Дунаєвчани скористались сповна і уболівальники на трибунах побачили забитий гол у ворота Рівнян. Гості після пропущенного голу і надалі намагались контролювати гру і одна із їхніх атак завершилась голом у ворота Дунаєвчан і рахунок за ліченні хвилини до закінчення гри став 3-3. Проте МФК "Дунаївці" категорично були не згодні із таким перебігом подій і проявивши характер господарі змогли заробити дабл пенальті(десяти метровий пенальті) і з позначки Денис Хандій не схибив та вивів Дунаєвчан вперед. Дунаєвчани і далі продовжили пресенгувати гостей які змушенні були помилятись і одна з таких помилок привезла гол у ворота Рівнян. Проте Рівняни змогли відквитати один м'яч і рахунок за десять секунд до кінця став 5-4. Фінальна сирена сповістила про перемогу Дунаєвчан з рахунком 5-4, що дозволило Дунаєвчанам закріпитись на другій сходинці турнірної таблиці.
А вже сьогодні МФК"Дунаївці" провели дві гри в рамках Чемпіонаті Хмельницької області по футзалу де змогли розгромити на виїзді ФК"Фортеця" із міста Кам'янець - Подільський з рахунком 8-1 та перемогти ФК "Студениця ОТГ" з рахунком 5-3. В результаті Дунаєвчани вийшли з першого місця свої підгрупи у фінальну частину змагань.
Після трьох перемог поспіль головний тренер Дунаєвчан Володимир Ігнатьєв поділився своїми враженнями: вчора змогли здобути вкрай потрібних три очка у грі з Рівнянами, команда виконала усі тактичні настанови тренерського штабу, по ходу гри вносили деякі корективи які пішли нам на користь там забезпечили переможний результат у такій важкій грі де супер нав'язував нам в'язку гру але наша команда проедемострувала характер.
Досить важко проводити три гри за менше ніж добу але ми змогли фізично підготуватись та майже без відпочинку вийти та знову двічі перемогти, що дає нам психологічну впененість та перевагу перед вирішальними іграми цього сезонну.

Автор:Сергій Кобилянський

"МОЛИТВА В СКУЛЬПТУРІ"

07.05.2024

Сьогодні в історико-краєзнавчому усі присутні мали чудову можливість познайомитися з роботами скульптора Олексія Леонова...

Детальніше...

У ПАМ’ЯТЬ ПРО ТИХ, ХТО ВІДДАВ ЖИТТЯ ЗА МИР...

08.05.2024

Сьогодні, 8 травня, відбувся мітинг-реквієм приурочений Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У заході взяли участь представники влади, ветеран Другої світової війни, представники трудових колективів та небайдужі мешканці громади...