http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/13/2019-02-13_6182/images/images-10955.jpg

Успішні виступи наших волейболістів

дата створення: 2019-02-13

У минулі вихідні дні, в нашому місті в спортиних залах ЗОШ №3  пройшли  ігри ІІ етап чемпіонату області з волейболу серед чоловічих команд «Подільська Ліга» сезону 2018-2019р.р.., в яких взяли участь п’ять найкращих команд Хмельниччини:

1.  ВК «ХАЕС-НАЕК»           м.Нетішин          

 2.  ВК «Дунаївці-Верест»     м.Дунаївці

 3.  ВК «Новатор-ІІ»               м.Хмельницький          

 4.  ВК «ПДАТУ»                     м.Кам.-Подільський       

  5.  ВК «Прикордонник»        м.Хмельницький

Перед початком змагань відбулися урочиста церемонія з нагоди Всесвітнього Дня волейболу.

З словами привітання до учасників та вболівальників, звернулися:  директор  міського центру «Спорт для всіх» Кулик М.М., начальник відділу і справах дітей, молоді та спорту міської ради Блажеєва І.М., депутат міської ради Островський М.Г., директор міської ДЮСШ Шурдило О.П., голова обласної федерації волейболу Терещук І.В.

Всі виступаючі відмітили плідну та успішну роботу всіх, без винятку, тренерів з волейболу Дунаєвеччини. Зокрема Подякою міського голови та цінним подарунком було відзначено ветерана спорту, головного тренера.

ВК «Дунаївці-Верест» Драля С.М., котрий святкував, в цей день, свій День народження.

За традицією, збірна команда Дунаєвецької міської ОТГ «Дунаївці-Верест»  успішно та впевнено пройшла всю  дистанцію етапу і переможно завершила його.

 

 

 

Автор:І. Войткевич - провідний фахівець МЦ ФЗН «Спорт дл


Читайте також

Як створити ОСББ

дата створення: 2018-04-30

Дуже часто ми складаємо уявлення про людину, коли побуваємо у неї в гостях. Тож кожен, хто чекає на дружній візит, намагається справити враження хорошого господаря: вимити підлогу, вікна, впорядкувати те, до чого раніше не доходили руки. Та перш ніж потрапити до оселі, гість проходить через "терни" під'їзду, де він бачить розбиті шибки, полущену фарбу на стінах, ліфт, який наганяє жаху.

Детальніше...