http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/13/2019-02-13_9443/images/images-48456.png

Статистика захворювання на Кір станом на 13.02.2019

дата створення: 2019-02-13

Станом на 13.02.2019 року зареєстровано 137 випадків захворювання на Кір.

Переважна кількість хворих, діти. Відбувається активна вакцинація, варто пам’ятати, що вакцинація є законним правом кожного з нас на захист від кору. А ще вакцинація – це наш обов’язок: перед дітьми та громадою. Використовується така вакцина як "Priorix", виробництво Бельгія. Вакцина в наявності є. З приводу щеплення звертатися до сімейного лікаря, або педіатра.Читайте такожПривітання з Днем Народження

дата створення: 2019-03-18

      Цього дня свій День народження зустрічає староста Великожванчицького старостинського округу Юрейко Оксана Олексіївна.
      Шановна Оксана Олексіївна!
      Бажаємо здоров’я міцного, щастя, сімейного затишку, життєвої мудрості, діловитості, високого професіоналізму, щедрості, доброзичливості, поваги серед людей. Нехай Ваш дім повниться добром, благополуччям та всілякими благами. Хай кожна мить буде повна надії і пощастить здійснити всі мрії!

З повагою міський голова                                                   Веліна Заяць

та колектив міської ради

Детальніше...


Неповнолітні і закон

дата створення: 2018-08-08

Неповнолітні і закон

Сьогодні надто актуальною виступає проблема зростання числа правопорушень серед молоді. Профілактика правопорушень неповнолітніх є проблемою і педагогічною, бо вона пов’язана з вирішенням певного кола виховних завдань. Тому в цій справі особливе місце займає рання профілактика, яка має розпочинатися вже з дитячого садка й початкових класів школи, коли закладаються основи характеру, ставлення до оточуючих, поведінки в побуті, громадських місцях.

Детальніше...