http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/14/2019-02-14_6165/images/images-59715.jpg

Програма малих грантів для підтримки проектів у сфері освіти

14.02.2019

Посольство США в Києві оголошує Програму малих грантів громадської дипломатії для підтримки проектів у сфері освіти й культури на 2018-2019 рр. Залежно від наявності коштів, Посольство США надаватиме малі гранти, про які піде мова нижче, українським та американським організаціям, що мають статус неурядових і неприбуткових, а також фізичним особам. Специфічні тематичні пріоритети і програмні вимоги детально описано нижче. Проект має бути призначено для української аудиторії, і всі передбачені ним заходи, підтримані грантом Посольства США, повинні відбуватися в Україні. Дедлайн – 11 березня 2019 р.

ВИМОГИ ДО УЧАСТІ: Подавати заявки на участь у конкурсі можуть приватні особи – громадяни України та США й зареєстровані неприбуткові та неурядові організації. Громадяни й організації третіх країн участі в конкурсі брати не можуть. Теми освітніх проектів, які підпадають під вимоги програми: • Проекти, що підтримують впровадження освітніх реформ в Україні, залучаючи компоненти американської системи освіти. • Проекти, що фокусуються на підтримці та інституціоналізації академічної доброчесності в українських освітніх установах. • Проекти чи події, організовані та проведені в українських освітніх установах, за участю американських експертів із сталого економічного розвитку, виборів/демократичних реформ, прозорості, підприємництва, лідерства та/або інновацій. • Освітні проекти та програми, що розвивають тему жіночого підприємництва та лідерства в сферах комерції, фінансів та економіки; • Проекти, спрямовані на створення програм американських студій в українських освітніх закладах. • Академічні програми, які включають американський компонент, спрямований на розвиток та посилення значення толерантності, різноманітності та інклюзивної освіти в середніх загальноосвітніх школах та/або у ВНЗ. • Проекти, стпрямовані на підтримку внутрішньо переміщених вищих навчальних закладів з окупованих територій України, викладацького складу, студентів та адміністративного персоналу, а також на підтримку спільноти, в якій вони перебувають на теперішній час. Участь американських громадян у проектах заохочується, але не вимагається. Всі проекти повинні підкреслювати американо-українське співробітництво чи просувати українські освітні цілі за допомогою значних американських досліджень, освітніх методик, а також лекцій. Перевага надаватиметься спільним проектам, а також проектам, що включатимуть освітні елементи та інформаційно-просвітницькі заходи для окремих категорій українців, які зазвичай мають брак ресурсів (лекції або майстеркласи).

ДОДАТКОВІ ВИМОГИ ДО ОРГАНІЗАЦІЙ: Всі організації, що подають проектні заявки на грантові програми уряду США, повинні одержати номер Dun & Bradstreet Number (DUNS) ще перед поданням заявки, номер CCR (NCAGE), а також зареєструватись і мати дійсний статус у федеральній Системі управління надаванням контрактів – System for Award Management (SAM.gov) до того, як організації буде надано грантові кошти. Детальнішу інформацію щодо процесу отримання необхідних реєстрацій див. на: https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/current-programs-grants-uk/

ФІНАНСУВАННЯ ТА ДОПУСТИМІ ВИТРАТИ: Залежно від наявності коштів, фізичні особи можуть подавати заявки на грант вартістю до 8 000 доларів США. Організації можуть подавати завки на гранти розміром до 24 000 доларів США. Допустимі витрати – це ті кошти, які безпосередньо стосуються проектної діяльності. Програма заохочує організації подавати проекти, які включають власні внески та/або кошти, отримані від інших донорів. Кошти, витрачені перед початком офіційного періоду дії гранту (pre-award costs), не відшкодовуються. Види діяльності та заходи, що не підлягають фінансуванню: • Оренда офісного приміщення та оплата комунальних послуг; • Будівництво, модернизація приміщень або обладнання; • Придбання автомобілів; • Діяльність, що свідчить про підтримку тих чи інших партій або виборчих кампаній; • Благодійні проекти або такі, що стосуються соціальної допомоги; • Академічні або аналітичні дослідження (якщо вони не є частиною більшого проекту); • Стипендії; • Витрати на розваги (прийняття, громадські заходи, урочистості, алкогольні напої, коктейльні вечірки, екскурсії); • Кошти, пов’язані з поїздкою до Сполучених Штатів та діяльністю у Сполучених Штатах; • Написання книжок; • Замовлення або створення мистецьких робіт (якщо це не є частиною більшого проекту).

Інструкції щодо заповнення заявок: Ваша заявка складається з двох документів: аплікаційної форми й окремого кошторису (документ у форматі Excel). Аплікаційну форму можна знайти за посиланням https://ua.usembassy.gov/uk/educationculture-uk/current-programs-grants-uk/ Аплікаційна форма містить інструкцію про те, як складати кошторис. Аплікаційну форму й кошторис має бути надіслано англійською мовою на електронну адресу: KyivPDGrantsEdu@state.gov. Ви одержите повідомлення на підтвердження того, що вашу заявку було отримано, з відповідним реєстраційним номером. Будь ласка, не посилайте паперових копій поштою, а тільки аплікаційну форму і кошторис; ніякі інші документи розглядатися не будуть. Тема поданих електронних повідомлень має відповідати такому форматові: назва проекту, ім’я особи чи назва організації. 



Читайте також





КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ВИПЛАТИ ОДНОРАЗОВОЇ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ

28.03.2024

Згідно Програми соціального захисту населення Дунаєвецької міської ради на 2021-2025 роки, 28 березня 2024 року, відбулося...

Детальніше...