http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/02/27/2019-02-27_4481/images/images-27704.jpg

Технічна підтримка громади

27.02.2019

Дунаєвецьку міську об’єднану територіальну громаду включено до наказу Міністерства соціальної політики України від 20.07.2018 року №1051 «Про надання об’єднаним територіальним громадам технічної підтримки щодо виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей».

В межах Проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», що реалізується Міністерством соціальної політики за сприяння Світового банку, Дунаєвецькій ОТГ доставлено комп’ютерне обладнання для 8 робочих місць. Це персональні комп’ютери, ноутбуки, багатофункціональні пристрої тощо. Комп’ютери та ноутбуки забезпечені ліцензійними операційними системами та пакетами офісних програм. Завдяки обладнанню буде укомплектовано робочі місця працівників громади у сфері соцзахисту та фахівців із соціальної роботи, що сприятиме успішному проведенню соціальних реформ, які спрямовані на зменшення рівня бідності та підвищення соціальної захищеності найбільш уразливих верств населення, що особливо важливо в умовах економічного сьогодення. Внаслідок комп’ютеризації планується активізувати розвиток інформаційно-комунікаційних технологій у сфері соціального захисту населення, побудувати нову модель надання соціальної підтримки населенню, реформувати інститут соціального інспектора, посилити роль громади у забезпеченні соціальних потреб та ін.Читайте такожШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

08.12.2023

Завтра, 9 грудня, ми очікуємо прибуття тіла загиблого Героя – КАРПОВА Івана.

Наш Герой родом з Маківської громади - церемонія прощання відбудеться в с. Шатава о 10:00.

Далі, траурний кортеж прослідує через м. Дунаївці о 12:00, від АЗС «Укрнафта» зі сторони м. Хмельницького по вул. Шевченка до с. Січинці, там і відбудеться церемонія прощання та поховання.

Закликаємо всіх вийти до дороги та гідно зустріти Захисника, який віддав своє життя за волю і незалежність України.

Вічна пам’ять, честь та шана Герою!

Детальніше...


РИНОК ПРАЦІ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ

08.12.2023

У січні-листопаді 2023 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 22,4 тис. громадян...

Детальніше...