http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/05/2019-03-05_6466/images/images-19115.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/05/2019-03-05_6466/images/images-75771.jpg

Як протистояти булінгу: поради від Ніка Вуйчича

05.03.2019

Нік Вуйчич – відомий в усьому світі мотиваційний оратор та автор книги “Життя без обмежень” укотре завітав до України, щоб поділитися життєвою історією та надихнути десятки людей змінюватися і ставати кращою версією себе. Звичайно ж, не так легко віднайти в собі сили витримувати щоденний тиск: на роботі, в школі, загалом будь-де.

На зустрічі зі школярами Нік розповів про важливі у житті речі: як сприймати себе таким, яким ти є, як не опускати руки і радіти життю, як стати успішним попри фізичні вади та психологічні перепони тощо. Не оминув Нік і проблему булінгу, адже у дитинстві він також зазнав цькувань з боку однокласників.

Важливі поради від Ніка Вуйчича для кожного

-Маєте усвідомити, хто ви насправді. Упевнити вас у протилежному не зможе ніхто.

-Візьміть на себе відповідальність за свою поведінку та щастя. Інші не мають влади над цим.

-Вибудуйте таку систему цінностей, яку ніхто не зможе розхитати.

-Створіть внутрішню зону безпеки й черпайте в потрібний момент силу й розраду саме звідти.

-У вас є дуже близька людина, якій ви довіряєте? Чудово. Створіть із цією близькою по духу людиною міцний і надійний зв’язок, який допоможе побороти цькування.

-Навчіться відстежувати свої емоційні реакції та контролювати їх.

-Використовуйте можливість вчитися на гіркому досвіді – своєму та інших людей – і ставайте завдяки цьому сильнішим, мудрішим, впевненішим. Так ви здолаєте будь-яку перешкоду та зможете продуктивно вирішувати інші життєві проблеми.

-Виробіть захисну стратегію боротьби з “хижаками-переслідувачами” будь-якого штибу.

-Будьте співчутливими, щоб серце вміло відчувати біль інших та за необхідності допомагати їм боротись із жорстокістю.Читайте такожВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

07.12.2023

Щороку, в Україні, 7 грудня відзначають День місцевого самоврядування. Ця подія зібрала в одну велику родину людей, чия наполеглива праця, воля, енергія, професіоналізм творять історію місцевого самоврядування. Нинішнє свято традиційне, бо саме місцеве самоврядування має велике значення для зміцнення української державності і лише у спільній взаємодії і співпраці – сила нашої громади...

Детальніше...


"16 днів проти насильства" Проведені заходи в громаді

06.12.2023

16 днів проти насильства – це глобальна акція, яка проводиться щорічно з 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок до 10 грудня – Міжнародний день прав людини...

Детальніше...