http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/06/2019-03-06_8637/images/images-68069.jpg
http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/06/2019-03-06_8637/images/images-38734.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/06/2019-03-06_8637/images/images-83485.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/06/2019-03-06_8637/images/images-26562.jpg

Шевченківські читання «Слово Тараса об’єднує країну»

дата створення: 2019-03-06

6 березня в Дунаєвецькій міській публічно-шкільній бібліотеці відбулися традиційні Шевченківські читання , присвячені 205-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка. 
У заході взяли активну участь бібліотекарі міської бібліотеки, публічно-шкільних бібліотек - філій, вчитель ЗОШ №2 Щур Галина Іванівна, учні місцевих шкіл. 
В глибину Шевченківського слова мали можливість поринути, як дорослі, так і діти. Ведучі заходу бібліотекарі Сохатюк Н.В і Хозінська Г.Я. розповіли учням про життя і творчість українського генія, про його роль в літературі, образотворчому мистецтві. 
Учні з цікавістю дізналися також, що багато творів Шевченка, покладені на музику , зокрема пісня-гімн «Реве та стогне Дніпр широкий». Бібліотекарі приділили особливу увагу найвідомішій збірці поезії Шевченка – «Кобзар», книзі, яку український народ поставив на перше місце серед національних духовних скарбів. 
Учні старших та молодших класів декламували твори Кобзаря. Вiдкривали для себе щось нове у мудрих рядках його творчостi. Кожен прочитаний вiрш, поема, мали внутрiшнiй змiст своєї глибини.
Захід пройшов цікаво і пізнавально, учні мали можливість глибше пізнати шевченкову літературну спадщину, привідкрили для себе ще одну сторінку його творчості – світ мистецтва, , а також продемонстрували кращі поетичні твори Шевченка, які є цінним духовним надбанням, і які до сьогодні не втратили своєї актуальності. 
Впродовж читання дух Шевченкового слова з'єднався з ангельськими дитячими душами i чистими серцями. Дiти активно переглянули добiрку лiтератури книжкової виставки "Єднаймо душi словом Кобзаря".Читайте такожПривітання з днем народження

дата створення: 2019-01-24

24-го січня відзначає свій День народження голова Хмельницької обласної ради Загородній Михайло Васильович.

Шановний Михайле Васильовичу!

Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов’язків, свідченням Вашої державницької позиції у справі служіння українському народу.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя, щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі.

Нехай у всіх справах будуть супутниками енергійність, цілеспрямованість, справедливість та бажання допомогти ближньому. Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, стійкість духу. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки! Хай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються світлом та любов’ю рідних та близьких вам людей. Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

З повагою,

міський голова Заяць Веліна Владиславівна та Дунаєвецька об’єднана територіальна громада

Детальніше...


РОБОТА ПО БЛАГОУСТРОЮ

дата створення: 2017-12-13

Міська рада та комунальне підприємство Дунаєвецької міської ради «Благоустрій Дунаєвеччини» продовжують спільну роботу щодо покращення благоустрою населених пунктів громади. Cьогодні, робота продовжилась над встановлення та облаштування цембринь в селах Дем’янківці, Ганнівкаі Степок, поточний ремонт пам'ятника «Загиблим воїнам» в селі Мушкутинці, санітарна очистка кладовища с. Нестерівці. Роботи продожуються.

Детальніше...