![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/06/2019-03-06_2636/images/images-59397.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/06/2019-03-06_2636/images/images-59397.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/06/2019-03-06_2636/images/images-15147.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/03/06/2019-03-06_2636/images/images-15147.jpg)
Подарунки для мами своїми руками
06.03.2019
Наближається весняне свято 8 Березня. В цей день хочеться своїм рідним подарувати щось незвичайне, але найкращий подарунок той, що зроблений своїми руками. Бібліотекар сільської публічно-шкільної бібліотеки с. В.Кужелови Вознюк Т.О. для учнів молодших класів провела майстер – клас по виготовленню подарунків до жіночого свята.
Свої вироби діти виготовляли з любов'ю та щирою дитячою душею.
Зі святом Вас, дорогі жінки!