http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/04/01/2019-04-01_8493/images/images-7255.jpg

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ

дата створення: 2019-04-01

11 квітня 2019 року 0 14.00 год., в приміщенні Дунаєвецької міської публічно-шкільної бібліотеки буде проведена інформаційна сесія з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Програма сесії:

1. Завдання, мета та шляхи реалізації проекту ЄС/ПРООН «Об'єднання співласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень».

2. Можливості термореновації багатоквартирних будинків за підтримки Фонду енергоефективності України.

До участі запрошуються ініціативні групи які хочуть створити ОСББ та представники діючих ОСББ.

Дунаєвецька міська рада.Читайте такожДо відома громадян!

дата створення: 2018-01-27

КП «Міськводоканал» ДМР повідомляє, що 29 та 30 січня 2018 року по вулиці Могилівська будуть проведені ремонтні роботи на водопровідній мережі, в зв`язку з чим в ці дні водопостачання вулиць Могилівська, Богдана Хмельницького, Пушкіна, Івана Франка, Щербакова, Миколи Магери, Михайла Стельмаха, Суворова, Кутузова, Польова, Володимириська. Та провулків: Могилівський; Івана Франка; Миколи Магери буде тимчасово припинено. Просимо жителів данних вулиць зробити запас води на два дні. Вибачте за тимчасові незручності.

Детальніше...


Долучись до акції "Зроби Дунаївці святковими та привабливими"

дата створення: 2018-12-14

Новорічне оформлення вулиць і прикраса фасадів будівель громадського призначення у містах давно вже стала приємною традицією. Новорічні прикраси перетворюють сірі вулиці і будинки в яскраву казку і створюють святковий настрій перехожим. Яскраві фасади будівель, блискучі вітрини привертають до себе увагу і дарують позитивні емоції...

Детальніше...