http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/04/01/2019-04-01_8493/images/images-7255.jpg

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ

дата створення: 2019-04-01

11 квітня 2019 року 0 14.00 год., в приміщенні Дунаєвецької міської публічно-шкільної бібліотеки буде проведена інформаційна сесія з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Програма сесії:

1. Завдання, мета та шляхи реалізації проекту ЄС/ПРООН «Об'єднання співласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень».

2. Можливості термореновації багатоквартирних будинків за підтримки Фонду енергоефективності України.

До участі запрошуються ініціативні групи які хочуть створити ОСББ та представники діючих ОСББ.

Дунаєвецька міська рада.Читайте також"Децентралізація на практиці - вчимося один від одного"

дата створення: 2018-08-17

16 -17 серпня у семінарі на тему «Децентралізація на практиці – вчимося один від одного» взяли участь представники Дунаєвецької ОТГ : начальник Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради Володимир Колісник, начальник відділу економіки, інвестицій та комунального майна виконавчого комітету Дунаєвецької міської ради Ірина Кадюк, старости сіл Іванківці - Оксана Бабій, Миньківці, Катеринівка, Городиська - Наталія Олійник...

Детальніше...


У територіальному центрі мотали ляльки на удачу

дата створення: 2018-01-26

Якщо вишиванка та вишитий рушник є певно в кожній українській родині, то такий давній родинний оберіг як лялька-мотанка є досить рідкісним атрибутом сучасних домівок. І хоч ми відроджуємо свої традиції та вертаємося до витоків автентичності, проте не кожен знає, що саме ці ляльки уособлювали собою єднання сімейних зв’язків поколінь. Мотанка ставала своєрідною сімейною реліквією для родини та передавалася з покоління в покоління, використовуючись у весільних обрядах та інших святкуваннях.

Детальніше...