http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/04/10/2019-04-10_1901/images/images-88729.jpg

"Інститут соціальних перемовників 2.0"

дата створення: 2019-04-10

З 4 квітня розпочалась активна фаза реалізації проекту "Інститут соціальних перемовників 2.0", що впроваджується Агенцією сталого розвитку "АСТАР" спільно з Національною поліцією України в ОТГ Хмельницької області. Проект фінансується Міжнародним фондом Відродження, та впроваджуватиметься протягом 2019 року.

З 4 по 21 квітня відбуватиметься прийом електронних анкет від бажаючих стати соціальними перемовниками у своїх ОТГ. Всього буде відібрано від 25 до 35 представників ОТГ для яких буде проведено спеціальне навчання, яке складатиметься з 4-х модулів. Під час навчання будуть викладатися різноманітні теми, як теоретичного так і практичного спрямування. Зокрема, це: правові основи; конфліктологія, медіація, термінологія, інструкція діяльності соціальних перемовників та інші. Крім того, один з модулів буде присвячено мистецтву перемовин. Навчання відбуватиметься протягом травня-серпня 2019 року. Після проведення навчання буде підготовлено 25-35 «соціальних перемовників», які будуть виконувати свої функції спільно з представниками Національної поліції, владою та мешканцями своїх ОТГ. До участі в конкурсі та заповненні електронної анкети запрошуються: повнолітні мешканці ОТГ (18 років) Хмельницької області. Витрати за проїзд та харчування під час навчання забезпечуються організаторами.

Для того, щоб подати свою кандидатуру на участь в конкурсі, необхідно заповнити електронну анкету за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/1_XFD5etEMmR5oj_veBT8qgjyHeJDkQwOSVZKeqpcMPM/viewform?ts=5ca45ed3&edit_requested=trueЧитайте також7 ОСНОВНИХ ЗМІН У ПРОГРАМІ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

дата створення: 2018-10-22

За результатами першого етапу верифікації субсидіантів Уряд вдосконалив умови оформлення урядової допомоги у сплаті житло-комунальних послуг. Відповідні зміни внесені Кабінетом Міністрів України в Постанову №329.

З 1 жовтня 2018 року при розрахунку житлової субсидії не враховуються до сукупного доходу сплачені аліменти та спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, яка в рік складає до 2500 гривень за голову...

Детальніше...


Знущання у школі: як розпізнати та що робити батькам

дата створення: 2018-10-17

Нове слово «булінг», яке означає знущання в школі, активно увійшло не лише у лексикон, але й у життя школярів.

Серед причин виникнення булінгу психологи все частіше називають наявність/відсутність гаджетів у дітей. Цькуванню у школі, за результатами різних опитувань, піддавалося від 50 до 80 відсотків респондентів. Але ця кількість значно більша, адже багато людей стають об'єктом знущань, не усвідомлюючи того.

Булінг має кілька типів. Серед основних: непрямий – соціальна агресія; фізичний – агресія з фізичним насильством; поведінковий – плітки, інтриги, шантаж, бойкоти жертві; словесний – обзивання, клички, непристойні слова.

Є новий різновид шкільного булінгу – кібербулінг. Жертва отримує образи на електронну пошту чи у соціальних мережах або через інші електронні носії...

Детальніше...