http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/04/10/2019-04-10_8424/images/images-76447.png

Формування місцевих бюджетів: вимоги законодавства, проблемні питання та шляхи їх вирішення.

дата створення: 2019-04-10

Експерти Ресурсного центру з питань фінансової децентралізації підготували свіжу аналітику, яка стане у нагоді фахівцям структурних підрозділів органів влади, до повноважень яких належать питання формування та виконання відповідних бюджетів.

Серед стадій бюджетного процесу слід виокремити процес складання бюджетів, який включає в себе цілий спектр організаційних процедур та заходів, пов’язаних із підготовкою юридичного документу, за яким упродовж року здійснюється фінансування закладів, установ, організацій бюджетної сфери, а також програм соціального та економічного розвитку відповідної території. Від того наскільки якісно сформовано бюджет, наскільки реалістичними є його показники в значній мірі залежить рівень життєзабезпечення громади та її розвиток. 

У запропонованому дослідженні здійснено огляд основних аспектів, що стосуються формування місцевих бюджетів, проаналізовано повноваження органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у цьому процесі, окремо розглянуто основні законодавчі норми щодо запровадження середньострокового бюджетного планування.

У контексті процесу формування та затвердження місцевих бюджетів закцентовано увагу на окремих проблемних питаннях, які при цьому виникають, та запропоновано шляхи їх вирішення. Також визначено першочергові завдання, вирішення яких надасть змогу покращити ефективність бюджетного процесу та підвищити рівень прогнозованості бюджетних показників.



Читайте також



ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ДУНАЄВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ:

дата створення: 2018-01-24

На сьогоднішній день є досить багато непоодиноких випадків, коли працівники підприємств, установ, організацій працюють без оформлення трудових відносин та отримують заробітну плату у «конверті». Не маючи трудового договору, найманим працівникам відстояти свої права досить складно. Прагнення заощадити на сплаті податків призводить до того, що найманий працівник втрачає мінімальні державні гарантії, є соціально незахищеним.

Детальніше...


Різдвяні гостинці на передову

дата створення: 2018-01-10

Дунаєвецька міська громада продовжує допомагати українській армії та своїм землякам-військовослужбовцям, які мужньо захищають кордони на Сході нашої держави. Так, аби світле християнське свято – Різдво Христове відчули наші захисники, працівниками апарату Дунаєвецької міської ради, небайдужими мешканцями спільно з освітніми закладами, бібліотекарями було зібрано чергову допомогу.

Детальніше...