http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/04/10/2019-04-10_904/images/images-24516.jpg

Пам’ятка для виборця щодо тимчасової зміни місця голосування

дата створення: 2019-04-10

Якщо ви громадянин України та перебуватимете 21 квітня 2019 року не за місцем реєстрації, ДЛЯ УЧАСТІ У ГОЛОСУВАННІ ВАМ НЕОБХІДНО ЗРОБИТИ НАСТУПНЕ:

1. До 15 квітня включно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або місцем фактичного перебування в день виборів ( адреси відділів ДРВ Хмельницької області у додатку).

2. Пред’явити документ, який підтверджує громадянство України.

3. Подати заяву про тимчасову зміну місця голосування та документи, які підтверджують необхідність такої зміни ( наприклад, довідку з місця навчання або роботи; посвідчення про відрядження; проїзні документи; договір оренди житла; довідку внутрішнього переміщеної особи або будь-який інший документи).

4. Отримати посвідчення про тимчасову зміну місця голосування та дізнатись номер дільниці, на якій ви зможете проголосувати.

Увага! Мешканцям тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, окремих районів Донецької або Луганської областей підтверджувальні документи не потрібні.

Інформуємо, що відділи ведення Державного реєстру виборців працюватимуть у вихідні дні.Читайте також

Привітання з Днем комп'ютерника і програміста

дата створення: 2018-09-13

День комп’ютерника і програміста - неофіційне свято програмістів, що відзначається на 256-й день року, цьогорічно воно припадає на 13 вересня.

І хоча, поки що це свято цілком і повністю віртуальне, плоди труда наших славних програмістів вельми і вельми реальні...

Детальніше...