http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/04/24/2019-04-24_7496/images/images-9874.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/04/24/2019-04-24_7496/images/images-28265.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/04/24/2019-04-24_7496/images/images-93742.jpg

Виховання на цінностях як ключовий компонент освітнього процесу в закладі загальної середньої освіти

24.04.2019

   Реформування системи освіти ставить перед педагогами нові вимоги і нові завдання. Для кращого розуміння орієнтирів в організації виховного процесу в контексті розвитку Нової української школи 23 квітня 2019 на базі Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІст. №2 пройшов семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів на тему «Виховання на цінностях як ключовий компонент освітнього процесу в закладі загальної середньої освіти. Духовно-моральне виховання як фактор становлення особистості»

   Учасників семінару зустріли лідери учнівського самоврядування, презентувавши заклад - «Школу успіху».

   Розпочала семінар методист МК Ковальчук М.П., яка наголосив на важливості виховного чинника в житті сучасної школи, зміни парадигми освіти від колективної до особистісно орієнтованої та компетентнісної, принципах дитиноцентризму та партнерства. Особливу увагу звернули на «Програму «Нова українська школа» у поступі до цінностей», що передбачає оновлені форми і методи організації виховного процесу і направлена на формування школи цінностей. Питання «Духовно-морального виховання дітей та молоді як фактор становлення особистості» розкрила Магера Н.В, заступник з НВР.

   Під час практичного блоку, до уваги учасників семінару були представлені виховна година « Подорож у країну ввічливості і доброти», проведена класним керівником 6-А класу Федоровою І.А. та тренінг для батьків «Мистецтво дарувати любов», запропонований класним керівником 5 класу Ночкою І.О. Кульмінацією семінару було ток-шоу «Перехрестя думок» для старшокласників на тему: «Духовні цінності та життєві пріоритети сучасної молоді», ведучою якого була педагог-організатор Чайковська О.І.

   Програма семінару була змістовна і насичена, зорієнтована на ідеї концепції «НУШ», що передбачає формування людини високої культури, у якої гармонійно поєднується глибокий теоретичний і практичний розум з істинною духовністю. А це вимагає інновацій у виховному процесі всіх освітніх ланок.



Читайте також



Дунаєвецька міська рада консультує! Що таке ОСББ та які його переваги?

19.04.2024

Немало власників квартир нарікають на якість комунальних послуг: «Не прибирають прибудинкову територію», «не працює ліфт», «брудні під’їзди», «перегоріли лампи на сходах», «суми в платіжках завеликі», «за що ми платимо» і т. п...

Детальніше...