http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2019/06/01/2019-06-01_4203/images/images-51243.png

Привітання з Днем Народження

дата створення: 2019-06-01

    Дунаєвецька міська рада щиро вітає головного спеціаліста юридичного відділу Богуш Раїсу Володимирівну з Днем народження!

   Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Хай і надалі буде плідною Ваша праця. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

   Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро у Ваше життя!

   З повагою міський голова                  Веліна Заяць

та колектив міської радиЧитайте такожПривітання з Днем Народження

дата створення: 2019-05-21

   Сьогодні свій День народження зустрічає в.о. директора КП теплових мереж Дунаєвецької міської ради Сасюк Роман Анатолійович.

   Шановний Романе Анатолійовичу!

   Прийміть найкращі привітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості і відданого служіння на благо громади, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

   Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров'я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

   З повагою міський голова                     Веліна Заяць

та колектив міської ради

Детальніше...


Відбулися семінари для вчителів історії та біології

дата створення: 2018-11-01

Доброю традицією для історичної спільноти Дунаєвеччини стало проведення у жовтні навчально- методичних семінарів на базі МК управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради спільно з науковцями Камянець-Подільського національного університету ім.І.Огієнка... 

Детальніше...