http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2020/06/17/2020-06-17_2656/images/images-72715.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2020/06/17/2020-06-17_2656/images/images-81616.jpg

Круглий стіл: “Розвиток молочних ферм в громаді. Особливості та переваги набуття статусу сімейних фермерських господарств”

17.06.2020

За ініціативи міського голови, в конференц-залі міської ради відбувся круглий стіл на тему “Розвиток молочних ферм в громаді. Особливості та переваги набуття статусу сімейних фермерських господарств”.

Необхідність проведення такого заходу в громаді викликана змінами у законодавстві та введенням цілого ряду пільг та переваг для фермерів які набудуть саме такого статусу. Тож детальне вивчення усіх переваг та особливостей СФГ стало предметом двогодинної зустрічі власників п’яти сімейних молочних ферм та ще кількох претендентів на відкриття з представниками влади та спеціально запрошеними на цей захід дорадниками проекту розвитку сімейних молочних ферм від компанії “УкрМілкІнвест”.

Ключове питання, яке сьогодні є на селі — це зайнятість, а отже дана тема є вкрай актуальною. На засіданні усі зацікавлені особи ознайомились із ключовими вимогами для створення сімейних молочних ферм, а представники уже діючих ферм поділились досвідом.

Створення сімейних молочних ферм сприятиме якісному та кількісному збільшенню нових робочих місць у вигляді самозайнятих фермерів-підприємців, збільшенню надходжень податків у місцеві бюджети та зменшенню тенденції трудової міграції за кордон.

Більш детальнішу інформацію, щодо створення сімейних молочних ферм, можна дізнатись за посиланням https://smf.org.ua/

 Читайте такожНАВІКИ В НАШІЙ ПАМ'ЯТІ: ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ ЗАГИБЛОМУ ВОЇНУ

01.03.2024

Час…! У кожного із нас з ним свої рахунки, а в України – особливі. На шляху боротьби за Незалежність український народ приносить у жертву своїх найкращих синів і дочок...

Детальніше...


Не будь агресором для довкілля!

01.03.2024

Можна багато аргументів наводити проти безглуздого, незаконного і варварського звичаю палити суху торішню траву, стерню, очерети. І жодного - «за». Однак, не зважаючи на безліч постів у соцмережах, профілактичну та інформаційну роботу лісівників, пожежників, екологів, врешті, штрафи, щороку ми бачимо палаючі ниви, пасовиська, лісосмуги, узбіччя...

Детальніше...