ЛІТНІ ПЕРЕМОГИ
З 5 травня по 15 червня 2020 року проходив наймасштабніший Всеукраїнський багатожанровий дистанційний конкурс «Я Артист – ОНЛАЙН», який було організовано Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва за підтримки департаменту інформаційної діяльності, національностей, культури та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації. В конкурсі прийняло участь 2100 конкурсантів із різних куточків України.
Дунаєвецьку дитячу школу мистецтв представляли 67 учасників: солісти-виконавці та дитячі творчі колективи. Тож маємо наступні результати:
Номінація «Інструментальне мистецтво»
Кукурудза Мар’яна(фортепіано), клас викладача Литвин І.М.-1 місце
Матковський Сергій(саксофон), клас викладача Третьяка С.О.-1 місце
Матковський Денис(ксиоофон), клас викладача Рудька С.В.-1 місце
Дует Грищенко Данііл і Грищенко Макар(фортепіано), клас викладача Черурної О.А.-1 місце
Тріо саксофоністів у складі :Римарчук Назарій ,Прокофєва Руслана та Матковський Сергій, керівник Грідін С.В.-1 місце
Зразковий дитячий оркестр духових інструментів «RITM BAND», керівник Грідін С.В. -1місце
Заяць Вікторія(фортепіано), клас викладача Трембач Н.П.-2 місце
Манькевич Марія(саксофон), клас викладача Третьяка С.О.-2 місце
Буштрук Андрій(фортепіано), клас викладача Холявіцької Н.П.-2 місце
Буштрук Олена(фортепіано), клас викладача Холявіцької Н.П.-2 місце
Тулюк Дар’я (фортепіано), клас викладача Рогатовської Н.Ю.-2 місце
Ілку Олександр(флейта), клас викладача Юрчишена А.О.-3 місце
Покрищук Євген(баян), клас викладача Шкорбецького В.В.-3 місце
Садлій Микола(ксиоофон), клас викладача Рудька С.В.-3 місце
Бурун Стефанія(фортепіано), клас викладача Ілку І.В.-3 місце
Грищенко Данііл(фортепіано), клас викладача Черурної О.А.-3 місце
Грищенко Макар(фортепіано), клас викладача Черурної О.А.-3 місце
Кордон Анастасія(синтезатор), клас викладача Михаськова Л.В.-3 місце
Круць Катерина(фортепіано), клас викладача Трембач Н.П.-3 місце
Кушнір Тарас(баян), клас викладача Михаськова Л.В.-3 місце
Романюк Артем(баян), клас викладача Михаськова Л.В.-3 місце
Сметанюк Софія(саксофон), клас викладача Грідіна С.В.-3 місце
Швець Уляна(фортепіано), клас викладача Трембач Н.П.-3 місце
Совєцький Ігор(труба), клас викладача Грідіна С.В.-3 місце
Даньківський Владислав(баян), клас викладача Куртика В.П.-3 місце
Августінова Ангеліна(фортепіано), клас викладача Холявіцької Н.П.-3 місце
Дем’янов Назарій(труба), клас викладача Грідіна С.В.-3 місце
Барановська Катерина(синтезатор), клас викладача Шкорбецького В.В.- дипломант
Бенчарська Корнелія (синтезатор), клас викладача Фурмана Д.М.- дипломант
Бриль Святослав(баян), клас викладача Куртика В.П.- дипломант
Бугай Богдан (гітара), клас викладача Максимчук С.М.- дипломант
Глуховата Анастасія (синтезатор), клас викладача Михаськова Л.В.- дипломант
Гудзяк Олександра(фортепіано), клас викладача Ілку І.В.- дипломант
Данілов Ярослав(баян), клас викладача Куртика В.П.- дипломант
Довгань Вікторія (синтезатор), клас викладача Шкорбецького В.В.- дипломант
Дудко Анастасія (синтезатор), клас викладача Шкорбецького В.В.- дипломант
Думанський Андрій (гітара), клас викладача Максимчук С.М.- дипломант
Залуцький Ілля(гітара), клас викладача Поплавського І.С.- дипломант
Каспрук Дар’я (фортепіано), клас викладача Трембач Н.П.- дипломант
Курій Святослав(синтезатор), клас викладача Фурмана Д.М.- дипломант
Матковська Марина(синтезатор), клас викладача Шкорбецького В.В.- дипломант
Ніколайчук Анна(саксофон), клас викладача Юрчишена А.О.- дипломант
Ніколайчук Максим (труба), клас викладача Юрчишена А.О.- дипломант
Олійник Максим (баян), клас викладача Куртика В.П.- дипломант
Олійник Даниїл (баян), клас викладача Куртика В.П.- дипломант
Перлик Віталій(акордеон), клас викладача Тимофієвої С.В.- дипломант
Розимборська Анастасія(синтезатор), клас викладача Фурмана Д.М.- дипломант
Самборський Мирослав(акордеон), клас викладача Фурмана Д.М.- дипломант
Ситар Назар(баян), клас викладача Фурмана Д.М.- дипломант
Совєцький Ігор (баян), клас викладача Михаськова Л.В.- дипломант
Сторож Поліна (саксофон), клас викладача Третьяка С.О.- дипломант
Танасюк Арсеній (синтезатор), клас викладача Фурмана Д.М.- дипломант
Ткач Богдан (синтезатор), клас викладача Шкорбецького В.В.- дипломант
Турчинський Тимофій(гітара), клас викладача Поплавського І.С.- дипломант
Шпортун Ростислав(акордеон), клас викладача Тимофієвої С.В. –дипломант
Номінація «Вокальне мистецтво»:
Лешанич Евеліна(сольний спів), клас викладача Ставірської С.М. – 2 місце
Зразковий вокальний ансамбль "Лілея", керівник Ставірська С.М.- 2 місце
Грабовська Софія(сольний спів), клас викладача Ставірської С.М. – 3 місце
Білоус Дарія(сольний спів), клас викладача Ткачук Л.В. – 3 місце
Дяків Олександра(сольний спів), клас викладача Самборської Л.П. – дипломант
Саврацька Анастасія(сольний спів), клас викладача Самборської Л.П. –дипломант
Бурун Васіліса(сольний спів), клас викладача Ткачук Л.В. – дипломант
Номінація «Вокально-інструментальне мистецтво»:
Гурт «Own~Way» керівник Рудько С.В.-1 місце
Тріо у складі: Цикра Марина,Матковський Максим та Матковський Денис керівник Рудько С.В. та Гаврищук М.А. - 2 місце
Номінація «Танцювальна творчість»:
Хореографічний колектив «Любисток», керівник Гурська-Ночка С.Л.-3 місце
Хореографічний колектив «AZART», керівник Рудько Т.В.- дипломант
Хореографічний дует Венгрус Майя та Венгрус Лія, керівник Рудько Т.В.- дипломант.
Щиро вітаємо усіх учнів та викладачів з перемогами, та бажаємо подальших творчих злетів!