http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2020/10/16/2020-10-16_7487/images/images-64816.png

ДУНАЄВЕЦЬКИЙ РАЙОН У «ЧЕРВОНОМУ» РІВНІ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

16.10.2020

15 жовтня Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні оновила розподіл на карантинні зони.

Дунаєвецький район віднесено до «червоної» зони, яка почне діяти з 00 годин 00 хвилин 19 жовтня (понеділок).

У зв’язку з рішенням Державної комісії ТЕБ та НС від 15 жовтня 2020 року, комісій з питань ТЕБ та НС облдержадміністрації та райдержадміністрації введено в дію ряд обмежень та уточнень щодо організації життєдіяльності на території району на період з 19 жовтня по 01 листопада.

Зокрема на території району тимчасово забороняється:

1) перебування у громадських будівлях без масок або респіраторів

2) здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більшій, ніж 50% місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок пасажирами під час перевезення, у тому числі виготовлених самостійно;

3) проведення дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо);

4) відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обтавинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово);

5) діяльність хостелів та закладів, що надають послуги з розміщення, крім готелів;;

6) роботу після 20-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

7) роботу після 20-ї та до 7-ї години суб’єктів торгівлі, крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

При здійсненні діяльності повинні забезпечуватись норми щодо одночасної присутності не більше однієї особи на 10 кв. метрів площі будівлі або території та дотримання соціальної дистанції..

На вході до закладів громадського харчування, об’єктів торгівлі, місць проведення заходу, де встановлено обмеження щодо максимальної кількості осіб залежно від площі, розміщуються інформаційні матеріали із зазначенням можливої максимальної кількості відвідувачів.

Організатор заходу, власник закладу, який приймає відвідувачів, зобов’язаний контролювати їх кількість та обмежити доступ у разі перевищення допустимої кількості відвідувачів.

8) проведення масових (спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більш як 20 осіб та більше однієї особи на 10 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід;

9) проведення закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім невідкладних випадків:

10) приймання дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

11) відвідування закладів освіти здобувачами освіти;

12) відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

В якості послаблень вимог до «червоної» зони тимчасово дозволено:

1) роботу дошкільних закладів:

2) здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом

3) роботу суб’єктів торгівлі та громадського харчування:

4) роботу закладів побутового обслуговування (перукарень).

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОМІСІЇ

14.06.2024

Сьогодні, 14 червня 2024 року, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вячеслава АНТАЛА відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради...

Детальніше...


Дунаєвецька міська рада консультує! Що таке ОСББ та які його переваги?

14.06.2024

Немало власників квартир нарікають на якість комунальних послуг: «Не прибирають прибудинкову територію», «не працює ліфт», «брудні під’їзди»...

Детальніше...