http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/05/19/2021-05-19_7435/images/images-35222.jpg

Співбесіди з керівниками закладів дошкільної освіти

19.05.2021

Під час проведення співбесід з керівниками закладів дошкільної освіти, які відбулися 18 травня 2021 року, за участі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алли Бец та начальника управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради Інни Ісакової, обговорювалися нагальні питання функціонування та перспектив розвитку дошкільної галузі громади. Директори мали змогу поділитися досвідом роботи, висловили своє бачення розвитку дошкільних закладів у сучасних умовах.

Під час співбесід акцентовано увагу на виконанні норм харчування у закладах дошкільної освіти, обговорено забезпеченість закладів освіти фахівцями. Увага керівників була зосереджена на ефективності використання бюджетних коштів в умовах обмеженого фінансування, зміцненні та покращенні матеріально-технічної бази та підготовці ЗДО до нового опалювального сезону.

Заступник міського голови Алла Бец наголосила на необхідності тісної співпраці керівників закладів дошкільної освіти з головами старостинських округів.

Начальник управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради Інна Ісакова сконцентрувала увагу на відповідальності керівників закладів освіти за дотриманням карантинних заходів, збереженні життя і здоров’я дошкільнят, порядку в приміщеннях та на територіях освітніх закладів під час роботи в літній період.Читайте такожГерої не вмирають...

05.07.2022

Втрачаємо найдорожче, найцінніше – людські життя...

Детальніше...


Спільними зусиллями робимо нашу громаду найкращою!

06.07.2022

Прибирання прилеглих підпорядкованих територій у нашій громаді вже стали традицією, до якої долучається велика кількість людей...

Детальніше...