http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/08/28/2021-08-28_9662/images/images-73480.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2021/08/28/2021-08-28_9662/images/images-88255.jpg

ОСВІТЯНИ ДУНАЄВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТГ НА ЩОРІЧНОМУ ОБЛАСНОМУ ФОРУМІ

28.08.2021

27 серпня 2021 року делегація освітян Дунаєвецької міської ТГ у складі начальника управління освіти, молоді та спорту Інни Ісакової, директорки Центру ПРПП Галини Давиденко, директора Інклюзивно-ресурсного центру Ігоря Пихальського, голови профспілкової організації Юрія Барановського, директорів опорних навчальних закладів громади: Дунаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Оксани Куровської та Іванковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Анастасії Поворознюк взяла участь в обласному освітньому форумі «Розвиток освіти в умовах децентралізації», який вже традиційно проводиться перед початком нового навчального року.

До спілкування запросили голів територіальних громад, керівникiв місцевих органів управління освітою, директорів Центрів ПРПП, голів місцевих профспілкових організацій, керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, закладів обласного підпорядкування, опорних закладів загальної середньої освіти, інклюзивно-ресурсних центрів.

Ключовою темою для розмови став розвиток освітньої галузі в умовах децентралізації. Робота форуму була розділена на декілька дискусійних панелей, в рамках яких обговорили сучасні сервіси управління освітніми закладами, інноваційні технології в інклюзивній освіті, особливості впровадження STEM-центрів/лабораторій та організацію здорового харчування в закладах освіти області.

Під час урочистого відкриття форуму голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк та заступник голови облдержадміністрації Володимир Юр’єв зауважили, що освітян знову чекає непростий навчальний рік, адже діти сядуть за парти після майже двох років дистанційного навчання, і тому вкрай важливо одразу задіяти всі можливі ресурси стимулювання, щоб підвищити рівень засвоєння знань. Посадовці висловили упевненість, що досвід освітян, їх професіоналізм та відданість справі дозволить працювати на високому рівні в умовах непередбачуваних викликів.

Директор Департаменту освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Олена Лошанюк побажала усім вдалого старту навчального року та нових звершень і творчих здобутків на освітянській ниві.

Автор:Управління освіти, молоді та спорту ДМР


Читайте такожРазом - до перемоги!

07.07.2022

Ще один день, за який не соромно. Сьогодні наші Герої-Захисники хоробро захищають українські території, а наша громада об’єднавшись з особливою відповідальністю робить внесок у їхній надійний тил...

Детальніше...


Спільними зусиллями робимо нашу громаду найкращою!

06.07.2022

Прибирання прилеглих підпорядкованих територій у нашій громаді вже стали традицією, до якої долучається велика кількість людей...

Детальніше...