http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/01/14/2022-01-14_1289/images/images-13051.jpg

НАВЧАННЯ КУХАРІВ ТА МЕДИЧНИХ СЕСТЕР ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

14.01.2022

З 1 січня 2022 року набирає чинності Постанова КМУ від 24.03.2021 №305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку». Відтак, з нового 2022 року харчування дітей має здійснюватися за примірним чотиритижневим сезонним меню, складеним згідно вимог постанови, враховуючи фізіологічні потреби дітей в основних харчових речовинах та енергії.

До цього часу всі навчальні заклади мали адаптивний перехідний період, в ході якого випробовувались нові страви та вивчались проблемні питання.

Саме тому 13 січня 2022 року в онлайн форматі управлінням освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради проведено навчання кухарів та медичних сестер закладів освіти. Під час зустрічі проаналізовано труднощі, які виникли в процесі реформи харчування, розглянуто питання формування компетентності щодо організації харчування дітей у закладах освіти.

Запрошений гість, Віктор Стиран, заступник начальника Дунаєвецького управління ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, продовжив висвітлювати питання щодо дотримання гігієнічних вимог на харчоблоках та особливості впровадження системи ХАССП в закладах освіти.

Лариса Гудзяк, інженер-технолог дитячого харчування управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради, нагадала присутнім про технологічні вимоги до організації харчування. Наголосила на важливості урізноманітнення асортименту продуктів та формування культури здорового харчування в дітей.

Григорій Горбатюк, бухгалтер централізованої бухгалтерії управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради повідомив про зміни, які відбулись в питаннях звітності пов’язаних із зміною норм харчування.

Враховуючи всі труднощі, які виникають на сьогоднішній день в питаннях організації харчування, ми разом докладаємо всіх зусиль для забезпечення дітей якісним та здоровим харчуванням.

Автор:Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької м


Читайте такожВІДБУЛИСЯ РОБОЧІ НАРАДИ ДУНАЄВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

17.01.2022

17 січня 2022 року під головуванням міського голови Веліни Заяць відбулись щотижневі наради...

Детальніше...


ІІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

17.01.2022

15 січня команда юних філологів Дунаєвецької ТГ у складі... 

Детальніше...