http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/03/23/2022-03-23_4379/images/images-95069.jpg

Інформація щодо обмеження відвідування лісових масивів

23.03.2022

Під час дії воєнного стану та з метою запобігання пожежам у Хмельницькій області населенню заборонили відвідування та в'їзд у ліс, повідомляє Хмельницька обласна військова адміністрація. 

"Заборонено відвідування лісів населенням та в'їзд до лісів Хмельницької області (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої самохідної техніки. Заборона не стосується Збройних сил України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Управління державної охорони України, Міністерства внутрішніх справ України, інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також техніки, що використовується для лісогосподарських потреб", - йдеться в повідомленні.

Отож, шановні жителі та гості нашої громади, просимо вас допоки відмовитись від відпочинку на природі та пікніків. Пам’ятайте, усе це – заради безпеки кожного з нас.Читайте такожЗНОВУ ПЕРЕМОГА!

01.03.2024

Сьогодні відбулися чергові змагання в межах загальнонаціонального проєкту "Пліч-о-пліч шкільні ігри" у Кам'янці- Подільському...

Детальніше...