http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/08/15/2022-08-15_3600/images/images-47745.jpg

Робота громадського транспорту під час тривоги

15.08.2022

Відповідно до наказу Хмельницької обласної військової адміністрації від 09.08.2022 р. № 307/2022 «Про введення в дію рішення ради оборони Хмельницької області», водії громадського транспорту під час повітряної тривоги повинні зупинитися на найближчій зупинці чи обрати безпечне місце для паркування, повідомити пасажирів про небезпеку та місце розташування найближчого укриття, відчинити двері та рекомендувати їм перейти в безпечне місце.

Пасажири, котрі не бажають залишити транспортний засіб і пройти у сховище, зможуть продовжити поїздку за маршрутом.

Далі посадка пасажирів не проводиться, а транспортний засіб прямує за маршрутом до кінцевої зупинки, де він буде перебувати до завершення тривоги.

Після відбою тривоги водії відновлюють рух за визначеним маршрутом.

Органи місцевого самоврядування мають забезпечити перевізників переліками укриттів, розташованих за маршрутами руху транспортних засобів, а також розмістити цю інформацію на зупинках.

Натомість перевізники повинні обклеїти плівкою бокові та задні вікна транспорту з внутрішньої сторони. Це необхідно, щоб запобігти травмуванню пасажирів, якщо розіб’ються вікна. А також — забезпечити своїх водіїв переліками укриттів за маршрутами їх руху й розповісти порядок дій під час повітряної тривоги.

З наказом можна ознайомитись тут

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте також

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ НАДАЄ ВАУЧЕРИ НА НАВЧАННЯ!

20.06.2024

З початку року 522 мешканця Хмельниччини отримали ваучер на навчання...

Детальніше...