http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/08/30/2022-08-30_3170/images/images-17594.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/08/30/2022-08-30_3170/images/images-56499.jpg

«Громада до громади»!

30.08.2022

В цей нелегкий час спротиву України російській агресії, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Влада, небайдужі громадяни, громадські організації, волонтери роблять все, щоб забезпечити усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує, адже добрі справи не залишаються непоміченими – вони, як маяки, світять для тих, хто чекає допомоги.

Наша громада мобілізувала свої сили з перших днів війни, постійно надаючи партнерську адресну гуманітарну підтримку тим регіонам, на території яких точаться бойові дії, прифронтових та тих, де є тимчасово окуповані території.

Сьогодні, відбулась зустріч з представниками Громадської Спілки «Волонтерське Об’єднання «Харків» Віталієм Усачовим та Олександром Черкасовим, які отримали 12 тон гуманітарного вантажу у вигляді продуктів харчування для жителів Чугуєвської та Малинівської громад Харківської області від нашої громади в межах реалізації проекту «Громада до громади».

Висловлюємо вдячність членам Асоціації розвитку села: Костянтину Іванову, Миколі Вербіцькому, Віталію Загородньому, Сергію Боднару, Руслану Петльованому, Михайлу Курочці, Олексію Лісецькому, власнику переробного підприємства Павлу Лабусю, голові Дунаєвецького РайСТ Миколі Тимчишину, а також перевізнику Олександру Ясінському за організацію збору благодійної допомоги.

Віримо в ЗСУ! Віримо в Сили підтримки! Віримо в Перемогу! Слава Україні!

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожНа Хмельниччині відкрили Центр Уповноваженого зі зниклих безвісти

28.09.2022

Офіс Уповноваженого зі зниклих безвісти збільшує мережу регіональних представництв...

Детальніше...


ВИМОГИ БЕЗПЕКИ ПРИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТВЕРДОПАЛИВНИХ КОТЛІВ

28.09.2022

Під час опалювального сезону зростає рівень небезпек, пов’язаних з експлуатацією твердопаливного котельного...

Детальніше...