http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/08/30/2022-08-30_3170/images/images-17594.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/08/30/2022-08-30_3170/images/images-56499.jpg

«Громада до громади»!

30.08.2022

В цей нелегкий час спротиву України російській агресії, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Влада, небайдужі громадяни, громадські організації, волонтери роблять все, щоб забезпечити усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує, адже добрі справи не залишаються непоміченими – вони, як маяки, світять для тих, хто чекає допомоги.

Наша громада мобілізувала свої сили з перших днів війни, постійно надаючи партнерську адресну гуманітарну підтримку тим регіонам, на території яких точаться бойові дії, прифронтових та тих, де є тимчасово окуповані території.

Сьогодні, відбулась зустріч з представниками Громадської Спілки «Волонтерське Об’єднання «Харків» Віталієм Усачовим та Олександром Черкасовим, які отримали 12 тон гуманітарного вантажу у вигляді продуктів харчування для жителів Чугуєвської та Малинівської громад Харківської області від нашої громади в межах реалізації проекту «Громада до громади».

Висловлюємо вдячність членам Асоціації розвитку села: Костянтину Іванову, Миколі Вербіцькому, Віталію Загородньому, Сергію Боднару, Руслану Петльованому, Михайлу Курочці, Олексію Лісецькому, власнику переробного підприємства Павлу Лабусю, голові Дунаєвецького РайСТ Миколі Тимчишину, а також перевізнику Олександру Ясінському за організацію збору благодійної допомоги.

Віримо в ЗСУ! Віримо в Сили підтримки! Віримо в Перемогу! Слава Україні!

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожУПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ОТРИМАЛО ВІДЗНАКУ

28.05.2024

Сьогодні у м. Хмельницький відбувся форум «Цифрова трансформація...

Детальніше...