http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/09/22/2022-09-22_206/images/images-35304.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/09/22/2022-09-22_206/images/images-68823.jpeg

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ, ЯКІ БЕЗОПЛАТНО РОЗМІСТИЛИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ І БАЖАЮТЬ ОТРИМАТИ КОМПЕНСАЦІЮ ЗА ВІДШКОДУВАННЯ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

22.09.2022

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання, пов’язані з компенсацією за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб» від 30 серпня 2022 р. № 977, якою:

  1. затверджено Положення про функціонування інформаційно-аналітичної системи обліку даних, пов’язаних з компенсацією витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб;
  2. внесено зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 р. № 333.

З 1 вересня запроваджено цифровізацію процесів, пов’язаних з виплатою компенсації за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб у межах програми «Прихисток», зокрема прийняття заяви на отримання компенсації, внесення даних про розміщених переселенців відбуватиметься через інформаційно-аналітичну систему.

Починаючи з жовтня 2022 року, власники житлових приміщень, крім підтвердних документів, зобов’язані (протягом перших п’яти календарних днів місяця) подавати до органів місцевого самоврядування заяву особи, що розмістила внутрішньо переміщених осіб, про отримання компенсації витрат за новою формою. Скачати відповідний бланк заяви Ви можете на наступним посиланням (Додаток 2)

- https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/977-2022-%D0%BF#Text

Принагідно нагадуємо, що у відповідності до зазначеної постанови – особа, що розмістили внутрішньо переміщених осіб, зобов’язана не пізніше ніж протягом наступного робочого дня з дня розміщення внутрішньо переміщених осіб подати повідомлення за формою згідно з додатком 1 до управління "Центр надання адміністративних послуг" Дунаєвецької міської ради. Особи, що розмістили внутрішньо переміщених осіб, також зобов’язані в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати повідомлення згідно з додатком 1 разом з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у житловому приміщенні, із зазначенням можливості у подальшому розміщувати внутрішньо переміщених осіб у такому приміщенні.

Скачати відповідний бланк повідомлення Ви можете на наступним посиланням (Додаток 1)

- https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/977-2022-%D0%BF#TextЧитайте такожДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ У ЗАКЛАДІ ОСВІТИ: ДОПОМОГТИ, ВРЯТУВАТИ, ЗАПОБІГТИ, БУТИ ОБІЗНАНИМ!

12.04.2024

На тлі повномасштабного вторгнення росії в Україну, особливо важливою постає тема цивільного захисту. Надзвичайно важливим заходом є День цивільного захисту...

Детальніше...


ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ

12.04.2024

З метою контролю за своєчасним та у повному обсязі надходженням податків до бюджету громади, проведено...

Детальніше...