http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/09/28/2022-09-28_5624/images/images-27559.jpg

Як подати звіт №3-ПН про вільні робочі місця?

28.09.2022

Маєте потребу в кадрах? Заповнюйте форму №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та подавайте у зручний для вас спосіб до будь-якого центру зайнятості Хмельниччини.

Форма №3-ПН – це звітність, що подається юридичними або фізичними особами - підприємцями, які використовують працю фізичних осіб та мають потребу у кадрах. Форма № 3-ПН складається:

  • з таблиці «Основні дані про вакансію(ї)», де відображають загальну інформацію про вакансію(ї);
  • з додатку до Інформації про попит на робочу силу (вакансії) - детальних відомостей про вакансію (вимоги до кандидата, умови праці, особливості вакансії тощо).

Коли та як подається звітність?

Форма №3-ПН заповнюється та подається роботодавцем до центру зайнятості незалежно від місцезнаходження роботодавця. Подавати звітність потрібно не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії одним із наступних способів:

  1. у паперовій формі;
  2. в електронній формі з накладанням електронного підпису або печатки, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів через:
  • «Електронний кабінет роботодавця» https://www.dcz.gov.ua/cabinet;
  • Єдиний державний вебпортал електронних послуг https://my.gov.ua/, у т. ч. через інтегровані з ним інформаційні системи державних органів та органів місцевого самоврядування.

Консультацію можна отримати за телефоном: (0382) 79-57-40, (093)0270511.

Телеграм-чат: https://t.me/Pidtrimka_DCZ_Khmelnitsky.

Автор:Інформаційно-комунікаційний ресурсний центр


Читайте такожЕФЕКТИВНА СПІВПРАЦЯ З К-ПНУ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА: МЕТОДИЧНІ ІДЕЇ, ПРОГРЕСИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ ДОШКІЛЛЯ

01.03.2024

У співпраці кафедри теорії та методик дошкільної освіти К-ПНУ імені Івана Огієнка та Комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»... 

Детальніше...