![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-87603.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-87603.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-28057.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-28057.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-91623.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-91623.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-36566.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-36566.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-54572.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-54572.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-40188.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-40188.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-81147.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-81147.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-96608.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-96608.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-61077.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-61077.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-92763.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-92763.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-9185.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-9185.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-8605.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-8605.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-35812.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-35812.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-7184.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-7184.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-58296.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-58296.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-59322.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-59322.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-8623.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-8623.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-34129.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-34129.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-22951.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-22951.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-73065.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-73065.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-76501.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-76501.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-13874.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-13874.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-9129.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-9129.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-90902.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-90902.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-1545.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-1545.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-48276.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-48276.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-37730.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-37730.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-6795.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-6795.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-45042.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-45042.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-56024.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-56024.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-12693.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-12693.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-13992.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-13992.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-41934.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-41934.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-69069.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-69069.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-32492.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-32492.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-36936.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-36936.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-48379.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-48379.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-84276.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-84276.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-87583.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-87583.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-70530.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-70530.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-40575.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-40575.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-17911.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-17911.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-90414.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-90414.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-16103.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-16103.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-73885.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-73885.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-97903.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-97903.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-40070.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-40070.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-67090.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-67090.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-51102.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-51102.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-32794.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-32794.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-49437.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-49437.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-85086.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-85086.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-62605.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-62605.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-39780.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-39780.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-57535.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-57535.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-62623.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-62623.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-33788.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-33788.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-74862.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-74862.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-8636.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-8636.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-82539.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/27/2022-10-27_3052/images/images-82539.jpg)
ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!
Сотні людей вийшли на вулицю, щоб «живим коридором пам’яті», навколішки, з квітами та національними прапорами зустріти Героя, нашого земляка – Максима Марищака. Цвіт нації — занадто велика ціна свободи та незалежності. Йому б жити, кохати, продовжувати рід український. Та він віддав за Батьківщину найцінніше — життя.
Не зважаючи на свої молоді роки, мав великі плани на майбутнє. Проте непередбачувано рано, від рук російських окупантів, обірвалося життя світлої, життєрадісної людини. Останній бій Захисник прийняв на Харківщині. Юного воїна поховали в рідному селі Миньківці. Нехай Всеблагий Господь прийме душу Героя у Царство Небесне, а рідним допоможе пережити біль непоправної втрати.