http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/11/04/2022-11-04_7130/images/images-82857.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/11/04/2022-11-04_7130/images/images-85676.jpg

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ЗУСТРІЧІ З ПРЕДСТАВНИКАМИ К-ПНУ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА

04.11.2022

Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір свого подальшого життєвого шляху. Профорієнтаційна робота є одним із видів допомоги здобувачам освіти в усвідомленні своїх цілей, цінностей та самовизначенні.

У рамках співпраці з Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка 04 листопада 2022 року, з метою інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо світу професій, розширення світогляду учнів, проведення превентивної роботи серед учнівської молоді з питань підвищення мотивації до правильного вибору професії відбулася зустріч учнів 11-х класів Голозубинецького, Великожванчицького, Миньковецького та Іванковецького ліцеїв Дунаєвецької міської ради з представниками вузу. З учнями працювали Наталія Гудима – кандидат філологічних наук, доцент, керівник навчально-методичного відділу К-ПНУ, Ігор Касіяник – кандидат географічних наук, доцент, завідувач кафедри географії та методики її викладання та Ольга Олійник – кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

Випускники закладів освіти отримали практичні поради і рекомендації з особистісного розвитку та успішного вибору професійного шляху від кваліфікованих фахівців вищого навчального закладу.

Здобувачам освіти, як майбутнім студентам було надано необхідну інформацію щодо вступної кампанії у 2023 році, ознайомлено з інформаційними матеріалами, напрямами і спеціальностями підготовки в університеті та правилами прийому до ВНЗ.

Дякуємо представникам Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за цікаву та змістовну зустріч з випускниками ЗЗСО, яка значно підвищила мотивацію молоді до здобуття вищої освіти.

Автор:Управління освіти, молоді та спорту


Читайте такожВІДБУЛОСЬ СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТА ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ

28.05.2024

Сьогодні, під головуванням міського голови Веліни Заяць, відбулось виїзне спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання 80 сесії Дунаєвецької міської ради...

Детальніше...