http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/11/04/2022-11-04_7130/images/images-82857.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/11/04/2022-11-04_7130/images/images-85676.jpg

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ЗУСТРІЧІ З ПРЕДСТАВНИКАМИ К-ПНУ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА

04.11.2022

Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір свого подальшого життєвого шляху. Профорієнтаційна робота є одним із видів допомоги здобувачам освіти в усвідомленні своїх цілей, цінностей та самовизначенні.

У рамках співпраці з Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка 04 листопада 2022 року, з метою інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо світу професій, розширення світогляду учнів, проведення превентивної роботи серед учнівської молоді з питань підвищення мотивації до правильного вибору професії відбулася зустріч учнів 11-х класів Голозубинецького, Великожванчицького, Миньковецького та Іванковецького ліцеїв Дунаєвецької міської ради з представниками вузу. З учнями працювали Наталія Гудима – кандидат філологічних наук, доцент, керівник навчально-методичного відділу К-ПНУ, Ігор Касіяник – кандидат географічних наук, доцент, завідувач кафедри географії та методики її викладання та Ольга Олійник – кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

Випускники закладів освіти отримали практичні поради і рекомендації з особистісного розвитку та успішного вибору професійного шляху від кваліфікованих фахівців вищого навчального закладу.

Здобувачам освіти, як майбутнім студентам було надано необхідну інформацію щодо вступної кампанії у 2023 році, ознайомлено з інформаційними матеріалами, напрямами і спеціальностями підготовки в університеті та правилами прийому до ВНЗ.

Дякуємо представникам Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за цікаву та змістовну зустріч з випускниками ЗЗСО, яка значно підвищила мотивацію молоді до здобуття вищої освіти.

Автор:Управління освіти, молоді та спорту


Читайте такожВід ворожих бомб палає українська земля, а місцеві палії допомагають нищити навкруги усе живе!

24.03.2023

З настанням весни значно збільшилась кількість зафіксованих пожеж в екосистемах. Спричиняє пожежі як необережне поводження з вогнем, так і навмисний підпал. Навіть невеликий сірник чи викинутий недопалок може призвести до масштабної пожежі...

Детальніше...


АВТО ДЛЯ ЗСУ!

23.03.2023

Сьогодні з Дунаєвецької громади в повній готовності на передову відправилось чергове авто для військового Олексія Кочубея з с. Іванківці...

Детальніше...