http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/11/08/2022-11-08_7865/images/images-59109.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/11/08/2022-11-08_7865/images/images-62119.jpg

ГОРДІСТЬ ГРОМАДИ!

08.11.2022

Школа громадянської й волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін», організована Національним центром МАН, цьогоріч святкує свій 10 річний ювілей. Це перший всеукраїнський проєкт для підлітків, що виховує громадянську свідомість через неформальне інтерактивне навчання. І дуже приємно, що ми безпосередньо причетні до цього Всеукраїнського сучасного проєкту. Ігнатьєва Дана, учениця Дунаєвецького ліцею N1, голова ради старшокласників Дунаєвецької ТГ, при Центрі позашкільної освіти, у січні успішно пройшла шлях учасника з 4-х кроків та стала учасником школи. Вона була однією зі 100 найкращих школярів - учасників з усієї України.

Навчання у школі відбувалось у чотири кількаденні етапи у форматі онлайн.Навчання з самого початку було нелегким, а ще воно передбачало домашні завдання та консультації впродовж усього навчального періоду. Результатом навчання мав стати реалізований у рідному населеному пункті соціальний проєкт. Тему проєкту для Дани підказало життя. У нашій громаді зосередилась велика кількість дітей внутрішньо переміщених осіб, які потребували підтримки. Любов до дітей, знання англійської мови й дали Дані поштовх до дії. У рамках школи Агенти Змін Дана реалізувала освітній проєкт «Smart kids»у нашій громаді. Учениця пройшла нелегкий шлях навчання. Довгі лекції, сесії, групові проєкти, рефлексії… А вже 19 жовтня Дана презентувала свій проєкт перед учасникам та тренерами Школи Агенти Змін. Поділилася своєю роботою, розповіла про мету проєкту, концепцію, команду, фідбек від проведеної роботи. Після захисту проєктів серед учасників, було проведене голосування.

За результатами опитування серед тренерів, менторів та учасників Дана Ігнатьєва обрана представником школи Агенти Змін на публічній події, де презентувала втілений проєкт. І от ми сьогодні вітаємо голову ради старшокласників нашої громади Ігнатьєву Дану, випускницю Х школи громадянської та волонтерської участі «Агенти змін». Попри війну учасники школи реалізували понад 50 проєктів, проте дійти до фіналу вдалося не всім.У фінал вийшло сім проєктів, реалізованих підлітками. Хочеться зазначити, що всі учасники фінального етапу - представники великих міст України.

Ми горді, що наша лідерка зуміла стати однією із найкращих учасниць школи і гідно презентувала свій проєкт, який тривав близько трьох місяців у Центрі позашкільної освіти, на Всеукраїнському рівні.

Вітаємо! Бажаємо нових ідей, проєктів та перемог !

Автор:КУ ДМР «Центр позашкільної освіти»


Читайте такожУВАГА!

21.03.2023

Запрошуємо усіх бажаючих 22 березня о 15:00 на концерт студентів Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.Карабиця, який відбудеться в приміщенні КЗ «Дунаєвецька дитяча школа мистецтв».

Детальніше...


ГОТУЄМОСЯ ДО НМТ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ – ДОРОЖНЯ КАРТА

20.03.2023

Так як модель вступної кампанії уже визначена, виникла потреба обговорити ключові питання щодо змісту блоку питань з української мови та літератури у колі фахівців, що викладають предмет в 11-их класах...

Детальніше...