http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/11/08/2022-11-08_7865/images/images-59109.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/11/08/2022-11-08_7865/images/images-62119.jpg

ГОРДІСТЬ ГРОМАДИ!

08.11.2022

Школа громадянської й волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін», організована Національним центром МАН, цьогоріч святкує свій 10 річний ювілей. Це перший всеукраїнський проєкт для підлітків, що виховує громадянську свідомість через неформальне інтерактивне навчання. І дуже приємно, що ми безпосередньо причетні до цього Всеукраїнського сучасного проєкту. Ігнатьєва Дана, учениця Дунаєвецького ліцею N1, голова ради старшокласників Дунаєвецької ТГ, при Центрі позашкільної освіти, у січні успішно пройшла шлях учасника з 4-х кроків та стала учасником школи. Вона була однією зі 100 найкращих школярів - учасників з усієї України.

Навчання у школі відбувалось у чотири кількаденні етапи у форматі онлайн.Навчання з самого початку було нелегким, а ще воно передбачало домашні завдання та консультації впродовж усього навчального періоду. Результатом навчання мав стати реалізований у рідному населеному пункті соціальний проєкт. Тему проєкту для Дани підказало життя. У нашій громаді зосередилась велика кількість дітей внутрішньо переміщених осіб, які потребували підтримки. Любов до дітей, знання англійської мови й дали Дані поштовх до дії. У рамках школи Агенти Змін Дана реалізувала освітній проєкт «Smart kids»у нашій громаді. Учениця пройшла нелегкий шлях навчання. Довгі лекції, сесії, групові проєкти, рефлексії… А вже 19 жовтня Дана презентувала свій проєкт перед учасникам та тренерами Школи Агенти Змін. Поділилася своєю роботою, розповіла про мету проєкту, концепцію, команду, фідбек від проведеної роботи. Після захисту проєктів серед учасників, було проведене голосування.

За результатами опитування серед тренерів, менторів та учасників Дана Ігнатьєва обрана представником школи Агенти Змін на публічній події, де презентувала втілений проєкт. І от ми сьогодні вітаємо голову ради старшокласників нашої громади Ігнатьєву Дану, випускницю Х школи громадянської та волонтерської участі «Агенти змін». Попри війну учасники школи реалізували понад 50 проєктів, проте дійти до фіналу вдалося не всім.У фінал вийшло сім проєктів, реалізованих підлітками. Хочеться зазначити, що всі учасники фінального етапу - представники великих міст України.

Ми горді, що наша лідерка зуміла стати однією із найкращих учасниць школи і гідно презентувала свій проєкт, який тривав близько трьох місяців у Центрі позашкільної освіти, на Всеукраїнському рівні.

Вітаємо! Бажаємо нових ідей, проєктів та перемог !

Автор:КУ ДМР «Центр позашкільної освіти»


Читайте такожСПЛАТА ПОДАТКУ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО - ОБОВ'ЯЗОК КОЖНОГО ВЛАСНИКА!

21.06.2024

Шановні жителі громади, з метою уникнення порушень податкового законодавства та сплати різного виду санкцій за несвоєчасне перерахування...

Детальніше...


Відбувся семінар для представників органів місцевого самоврядування

21.06.2024

Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Матьє Морі... 

Детальніше...