http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/11/30/2022-11-30_7581/images/images-23217.png

Увага!

30.11.2022

На численні звернення громадян з приводу відключень електроенергії, надаємо роз’яснення:

  • Електропостачання у громаді (за інформацією РЕМу) розділено на 4 черги!
  • На 1 ,6, 8 та 9 лінії знаходяться об’єкти критичної інфраструктури (водонасосна станція «Бобова криниця», КНС, лікарня, міські котельні теплопостачання). Також, на даних лініях знаходяться і побутові споживачі. 
  • Наголошуємо, що пріоритетом є живлення об’єктів критичної інфраструктури. Решта потужності розподіляється між споживачами.
  • Діють графіки погодинних відключень. Однак, за розпорядженням обласного диспетчера, вводяться екстрені відключення на невизначений термін у залежності від дефіциту потужності, на що місцеві енергетики не мають впливу.
  • Потрібно враховувати і те, що під час оголошеної повітряної тривоги енергетикам заборонено проводити будь-які дії, які впливають на тривалість відключень, задля власної безпеки. 
  • У разі збільшення доведення величини потужності буде заживлюватися більша кількість споживачів. 

Просимо свідомо ставитися до проблеми відключень.
В країні війна!!! Усім терпіння! Разом до ПЕРЕМОГИ!Читайте такожУВАГА❗️ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ❗

07.02.2023

​​По всій Україні, починаючи з 8 лютого, будуть змінені ліміти споживання. По кожній області в один із днів протягом двох тижнів не буде обмежень, а в інші дні можливі зміни у звичних графіках відключень. Це необхідно для того, щоб були проведені вимірювання фактичного споживання в кожній області...

Детальніше...


ВИТЯГ ПРО МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ В ЗАСТОСУНКУ ДІЯ: У КІЛЬКА КЛІКІВ У СМАРТФОНІ

07.02.2023

У застосунку «Дія» можна згенерувати витяг про місце проживання в три кліки. Послуга з червня була доступна на порталі, а відтепер і в застосунку...

Детальніше...