![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-96387.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-96387.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-40821.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-40821.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-9131.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-9131.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-58811.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-58811.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-80907.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-80907.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-35012.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-35012.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-66057.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-66057.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-75010.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-75010.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-2319.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-2319.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-70466.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-70466.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-45028.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-45028.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-63524.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-63524.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-46665.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-46665.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-53729.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-53729.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-51057.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/22/2022-12-22_758/images/images-51057.jpg)
СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТА ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ П’ЯТДЕСЯТ ПЕРШОЇ СЕСІЇ ДУНАЄВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VІІI СКЛИКАННЯ
В умовах війни та важкого економічного стану в країні головний документ, який забезпечує життєдіяльність нашої громади – ПРИЙНЯТО!
Сьогодні у конструктивному руслі під головуванням міського голови Веліни Заяць пройшли спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання 51-ої сесії Дунаєвецької міської ради, участь в яких взяли 20 депутатів із 26 обраних.
У порядку денному депутати розглянули 50 питань порядку денного та одноголосно проголосували за:
- основний фінансовий документ громади бюджет на 2023 рік;
- затвердження фінансових планів КНП ДМР «Дунаєвецька багатопрофільна лікарня» та КНП «Дунаєвецький центр первинної медико-санітарної допомоги» ДМР на 2022 рік в новій редакції, а також на 2023 рік;
- затвердження Програм, а саме:
- оздоровлення та відпочинку дітей на 2023 рік;
- забезпечення перебування внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб в об’єктах нерухомого майна для тимчасового розміщення внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб комунальної форми власності на 2023 рік;
- забезпечення виконання рішень суду ДМР на 2023–2024 роки;
- фінансової підтримки КП теплових мереж ДМР на 2023 рік;
- утримання автомобільних доріг загального користування на території Дунаєвецької міської територіальної громади на 2023 рік;
- підготовки та проведення заходів з відзначення знаменних подій, розвитку культури, туризму та народної творчості Дунаєвецької міської територіальної громади на 2023 рік;
- фінансової підтримки КНП ДМР «Дунаєвецька багатопрофільна лікарня» та КНП «Дунаєвецький центр первинної медико-санітарної допомоги» ДМР на 2023 рік;
- управління комунальним майном ДМР;
- затвердження Переліку платних послуг, що надаються КУ «Центр надання соціальних послуг» ДМР;
- проведення земельних торгів у формі електронного аукціону; включення земельних ділянок до переліку права на які пропонуються до продажу на земельному аукціоні; передачу в оренду земельних ділянок несільськогосподарського призначення; передачу у власність громадянам присадибних земельних ділянок; продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення, розроблення документацій із землеустрою та інші.
Детально ознайомитись з рішеннями можна на офіційному сайті Дунаєвецької міської ради у розділі «Рішення сесій VIII скликання».