![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/02/10/2023-02-10_5320/images/images-6545.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/02/10/2023-02-10_5320/images/images-6545.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/02/10/2023-02-10_5320/images/images-96397.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/02/10/2023-02-10_5320/images/images-96397.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/02/10/2023-02-10_5320/images/images-43624.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/02/10/2023-02-10_5320/images/images-43624.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/02/10/2023-02-10_5320/images/images-86.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/02/10/2023-02-10_5320/images/images-86.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/02/10/2023-02-10_5320/images/images-70086.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/02/10/2023-02-10_5320/images/images-70086.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/02/10/2023-02-10_5320/images/images-49241.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/02/10/2023-02-10_5320/images/images-49241.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/02/10/2023-02-10_5320/images/images-84206.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/02/10/2023-02-10_5320/images/images-84206.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/02/10/2023-02-10_5320/images/images-63829.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/02/10/2023-02-10_5320/images/images-63829.jpg)
Готуємось до Сертифікації - 2023
10.02.2023
10 лютого 2023 року о 13:00 год. з ініціативи Центру ПРПП на базі Дунаєвецького ліцею №3 було проведено засідання круглого столу на тему: «Сертифікація вчителів – ключ до успіху у професійній діяльності», метою якого було обговорення перспектив проходження сертифікації педагогічних працівників. В роботі круглого столу взяли участь сертифіковані вчителі, адміністрація закладу, в якому працюють сертифіковані педагоги, експерт з сертифікації вчителів, педагоги, які планують взяти участь у сетифікації.
Дякуємо учасникам заходу. Зареєстрованим учасникам Сертифікації - 2023 бажаємо успіху у проходженні усіх етапів.
Автор:Управління освіти, молоді та спорту