http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/03/20/2023-03-20_3721/images/images-25860.jpg

ГОТУЄМОСЯ ДО НМТ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ – ДОРОЖНЯ КАРТА

20.03.2023

Так як модель вступної кампанії уже визначена, виникла потреба обговорити ключові питання щодо змісту блоку питань з української мови та літератури у колі фахівців, що викладають предмет в 11-их класах.

Алла Оторубчак, учитель Дунаєвецького ліцею №4, голова фахової спільноти, під час онлайн зустрічі детально зупинилася на структурі блоку НМТ з української мови, аспекті щодо оцінювання завдань та покроковій інструкції як організувати саму підготовку аби досягнути високих результатів.

Щоби підготувати учнів до ЗНО, важлива не тільки теоретична підготовка, а і психологічне загартування, аби запобігти розгубленості учнів варто практикувати моніторингові сесії, коли діти зосереджені лише на завданнях, а не на зовнішніх чинниках. В ході бесіди навели приклади навчальних онлайн-ресурсів, що слугуватимуть додатковим джерелом підвищення знань.

І пам’ятаймо, головне – це спокійна системність та послідовність.

Автор:Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької м


Читайте також«ДОРОСЛИМИ НАМ НЕ СУДИЛОСЯ СТАТИ, У НАС ВКРАЛИ ЦЮ МОЖЛИВІСТЬ…»

02.06.2023

Сьогодні, відбувся захід до Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України...

Детальніше...


ЯК ВІДЗНАЧАЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У ДУНАЄВЕЦЬКІЙ ТГ

01.06.2023

Вже традиційно прихід літа  асоціюється із дитячим днем.  Це не просто свято для самих  діток, а й нагадування  дорослим про необхідність захищати права дитини, аби діти росли  здоровими та щасливими!

Детальніше...