http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/05/19/2023-05-19_3857/images/images-21837.jpg

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ДУНАЄВЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ!

19.05.2023

Внаслідок планового виведення чергового енергоблоку Рівненської АЕС в ремонт – в об’єднаній енергосистемі України прогнозується дефіцит потужності, особливо у години вечірнього максимуму, тобто з 18:00 до 22:00.

Задля збереження цілісності об’єднаної енергосистеми України, забезпечення можливості проведення ремонтних робіт АТ «Хмельницькобленерго», звертається з проханням максимально раціонально використовувати електричну енергії, особливо у вечірній час. Свідоме та раціональне використання електроенергії дасть змогу уникнути застосування Графіків аварійних та погодинних відключень.

Будь-ласка, ознайомтеся із рекомендаціями щодо раціонального використання електричної енергії та використовуйте їх у щоденному побуті:

  • перенесіть використання потужних приладів з пікових годин на нічні;
  • не вмикайте одночасно потужні прилади (наприклад, бойлер та пральну машину);
  • не вмикайте кондиціонер у пікові години споживання;
  • у разі використання кондиціонера на охолодження – виставляйте дещо вищу температуру від звичної;
  • кип’ятіть стільки води, скільки вам потрібно у конкретний час. Якщо у вас є газова плита – використовуйте її для кип'ятіння води.

Ці рекомендації актуальні не тільки у разі можливого дефіциту потужності, їх дотримання дозволяє уникнути перевантаження електричних мереж, зменшити обсяг споживання електричної енергії та відповідно економити кошти вашого бюджету.

Автор:АТ «Хмельницькобленерго»


Читайте також

ВІДБУЛОСЬ СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТА ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ

28.05.2024

Сьогодні, під головуванням міського голови Веліни Заяць, відбулось виїзне спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання 80 сесії Дунаєвецької міської ради...

Детальніше...