http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/05/19/2023-05-19_3857/images/images-21837.jpg

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ДУНАЄВЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ!

19.05.2023

Внаслідок планового виведення чергового енергоблоку Рівненської АЕС в ремонт – в об’єднаній енергосистемі України прогнозується дефіцит потужності, особливо у години вечірнього максимуму, тобто з 18:00 до 22:00.

Задля збереження цілісності об’єднаної енергосистеми України, забезпечення можливості проведення ремонтних робіт АТ «Хмельницькобленерго», звертається з проханням максимально раціонально використовувати електричну енергії, особливо у вечірній час. Свідоме та раціональне використання електроенергії дасть змогу уникнути застосування Графіків аварійних та погодинних відключень.

Будь-ласка, ознайомтеся із рекомендаціями щодо раціонального використання електричної енергії та використовуйте їх у щоденному побуті:

  • перенесіть використання потужних приладів з пікових годин на нічні;
  • не вмикайте одночасно потужні прилади (наприклад, бойлер та пральну машину);
  • не вмикайте кондиціонер у пікові години споживання;
  • у разі використання кондиціонера на охолодження – виставляйте дещо вищу температуру від звичної;
  • кип’ятіть стільки води, скільки вам потрібно у конкретний час. Якщо у вас є газова плита – використовуйте її для кип'ятіння води.

Ці рекомендації актуальні не тільки у разі можливого дефіциту потужності, їх дотримання дозволяє уникнути перевантаження електричних мереж, зменшити обсяг споживання електричної енергії та відповідно економити кошти вашого бюджету.

Автор:АТ «Хмельницькобленерго»


Читайте такожРАЗОМ РОБИМО ВАЖЛИВЕ!

21.09.2023

Оборона України??триває, а це означає, що ми маємо продовжувати бути опорою для наших ЗСУ...

Детальніше...


ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ПОЛІЦІЇ

20.09.2023

Запорукою ефективної роботи поліції є підтримка і розуміння громади. Саме тому, сьогодні, у залі засідань Дунаєвецької міської ради відбулася зустріч із представниками Національної поліції...

Детальніше...