http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/05/19/2023-05-19_6499/images/images-66280.jpg

ПРАЦЮЄМО НАД ПІДВИЩЕННЯМ НАДАННЯ ЯКІСНИХ ПОСЛУГ СПОЖИВАЧАМ!

19.05.2023

На сьогодні, система каналізації відіграє дуже важливу роль в нашому повсякденному житті. Проблема засмічення каналізації у нашому місті трапляється щодня, яка спричинена потраплянням зайвих предметів або навіть елементарне забиття туалетним папером певної ділянки центральної частини каналізації. Найчастіше це трапляється в багатоповерхових будинках, де каналізаційна система не є новою і має безліч недоліків та складностей. І таких випадків є безліч.

На жаль, наявне на підприємстві обладнання є не придатним для використання через свою зношуваність, а тому за кошти міського бюджету у сумі 270 тис. грн, для КП «Міськводоканал» було придбано нову сучасну машину для очищення труб «REMS COBRA». Впевненні, що таки пристрій є важливим та необхідним для забезпечення вирішення потреб жителів нашого міста.

Також, вкотре наголошуємо, що міська каналізаційна система не розрахована на утилізацію сміття, і викидати в неї тверді побутові відходи категорично ЗАБОРОНЕНО! Просимо вас бути відповідальними. Поважайте нелегку працю колективів комунальних підприємств!

Автор:КП "Міськводоканал"


Читайте також

Відбувся семінар для представників органів місцевого самоврядування

21.06.2024

Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Матьє Морі... 

Детальніше...