![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/08/2023-06-08_8695/images/images-16004.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/08/2023-06-08_8695/images/images-16004.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/08/2023-06-08_8695/images/images-95076.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/08/2023-06-08_8695/images/images-95076.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/08/2023-06-08_8695/images/images-311.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/08/2023-06-08_8695/images/images-311.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/08/2023-06-08_8695/images/images-90222.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/08/2023-06-08_8695/images/images-90222.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/08/2023-06-08_8695/images/images-79846.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/08/2023-06-08_8695/images/images-79846.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/08/2023-06-08_8695/images/images-63573.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/08/2023-06-08_8695/images/images-63573.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/08/2023-06-08_8695/images/images-45076.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/08/2023-06-08_8695/images/images-45076.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/08/2023-06-08_8695/images/images-99201.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/08/2023-06-08_8695/images/images-99201.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/08/2023-06-08_8695/images/images-56543.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/08/2023-06-08_8695/images/images-56543.jpg)
![http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/08/2023-06-08_8695/images/images-86392.jpg](http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/06/08/2023-06-08_8695/images/images-86392.jpg)
Співпраця з К-ПНУ триває: науково практичний семінар «Від екології природи – до екології душі»
У співпраці кафедри теорії та методик дошкільної освіти К-ПНУ імені Івана Огієнка та Комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» 8 червня відбулося засідання науково-практичного семінару «Від екології природи – до екології душі».
Перед учасниками виступила; Леся Галаманжук, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та методик дошкільної освіти К-ПНУ імені Івана Огієнка; Галина Давиденко, директорка Комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників». Про значення дослідницької діяльності у формуванні особистості дошкільника розповіла Тетяна Бабюк, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти К-ПНУ імені Івана Огієнка.
Об’єднала всіх викладачів кафедри, студентів, педагогів ЗДО Дунаєвеччини командна робота, партнерська взаємодія, відкритість до інновацій, мотивація у професійному зростанні, методичні активності та спільна мета – навчати і навчатись.
Нові вектори освітнього напряму Базового компонента дошкільної освіти «Дитина в природному довкіллі» окреслила Тетяна Точинська, вихователь-методист Дунаєвецького ЗДО №3 «Берізка».
Учасники семінару розширили свої уявлення про психолого-екологічний тренінг (Ірина Завіша, вихователь-методист Дунаєвецького ЗДО №4 «Теремок»); про значення міні-музею природи (Наталія Ткачук, вихователь Дунаєвецького ЦРД «Пролісок»); працювали на уявному метеомайданчику з Тетяною Вільчанською, вихователем-методистом Дунаєвецького ЗДО №1 «Ромашка»; створювали візитівку гри разом з Оксаною Отрубчак, вихователем Дунаєвецького ЗДО №5 «Усмішка»; опановували ігро-глобус (Марина Мей, Ірина Гудзяк, Дунаєвецький ЗДО №3 «Берізка»); взяли участь у арт-іграх, організованих Аллою Гальчук, Іриною Горєвою, Лесею Фурман, Мариною Кросондович(Дунаєвецький ЗДО №5 «Усмішка»).
Фідбеком зустрічі стало те, що навіть у складних умовах війни, в яких перебуває наша країна, найкраща інвестиція в освіту — це інвестиція у педагога, в покращення його професійних компетентностей, у підвищення його кваліфікації.