http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/08/30/2023-08-30_3784/images/images-88502.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/08/30/2023-08-30_3784/images/images-28698.jpg

ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДУНАЄВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: ОСНОВНІ ОРІЄНТИРИ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

30.08.2023

Освітянська спільнота Дунаєвецької міської громади на порозі нового навчального року. 30 серпня 2023 року під головуванням начальника управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради Інни Ісакової відбулося засідання колегії за участю керівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, Інклюзивно-ресурсного центру та Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

На порядок денний колегії було винесено актуальні питання розвитку освіти громади, зокрема:

  • про підсумки огляду готовності навчальних закладів до початку 2023/2024 навчального року;
  • про організацію освітнього процесу за індивідуальною формою навчання, роботу інклюзивних класів та груп на базі закладів освіти та трансформацію мережі закладів загальної середньої освіти Дунаєвецької міської громади.

Начальник управління освіти Інна Ісакова висловила подяку керівникам закладів освіти громади за якісну підготовку навчальних закладів до початку 2023/2024 навчального року, стійкість, силу, відданість справі у нелегкий для усіх час.

Із зазначених питань колегії інформували:

  • Емілія Паламарчук – головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту,
  • Оксана Куровська – директор Дунаєвецького ліцею №3,
  • Наталія Криськова – директор Дунаєвецького ЗДО №5 «Усмішка»,
  • Галина Давиденко – директор КУ ДМР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»
  • Ігор Пихальський – директор КУ ДМР «Інклюзивно-ресурсний центр».

Про основні управлінські виклики щодо підготовки закладів освіти до нового навчального року в період дії воєнного стану та трансформацію мережі закладів загальної середньої освіти Дунаєвецької міської громади присутніх ознайомив Олег Самуник, заступник начальника управління освіти, молоді та спорту.

З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення

Бажаємо керівникам закладів освіти громади витримки, терпіння, розуміння того, що сьогодні ми всі повинні приймати мудрі управлінські рішення та стати джерелом надії та мотивації для наших дітей.

Автор:Управління освіти, молоді та спорту


Читайте такожІІ МІСЦЕ У ФІНАЛЬНОМУ ЕТАПІ

16.04.2024

Команда юнаків Дунаєвецького ліцею №1 два дні поспіль боролася за звання кращих...

Детальніше...


ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОМІСІЇ

16.04.2024

Сьогодні, 16 квітня 2024 року, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності...

Детальніше...