http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/09/18/2023-09-18_2768/images/images-80328.jpg

На Кам’янеччині проведуть пероральну імунізацію диких тварин проти сказу

18.09.2023

Кам’янець-Подільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області інформує, що з 18 вересня 2023 року на території Кам’янець-Подільського району розпочнеться планова кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

Сказ – одна з найнебезпечніших летальних вірусних хвороб спільних для тварин та людей. Оскільки основним джерелом вірусу сказу є лисиця червона, то його профілактика серед тварин дикої фауни є одним з основних заходів.

Розповсюдження вакцини відбуватиметься шляхом ручного розкладання приманок з вакциною за межами населених пунктів на узліссях, узбіччі доріг, біля річок, сільськогосподарських угідь. Дані заходи забезпечать створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудника сказу.

Антирабічна вакцина складається з поживної принади, яка має харчові та привабливі компоненти для тварин, у вигляді невеликого брикету, в середині якої знаходиться полімерний блістер з активними компонентами вакцини.

Прохання до жителів району: при виявленні приманок - не брати їх руками і не переносити з місць розкладання.Читайте такожВІДБУЛОСЬ СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ТА ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ

28.05.2024

Сьогодні, під головуванням міського голови Веліни Заяць, відбулось виїзне спільне засідання постійних комісій та пленарне засідання 80 сесії Дунаєвецької міської ради...

Детальніше...