http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/09/18/2023-09-18_2768/images/images-80328.jpg

На Кам’янеччині проведуть пероральну імунізацію диких тварин проти сказу

18.09.2023

Кам’янець-Подільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області інформує, що з 18 вересня 2023 року на території Кам’янець-Подільського району розпочнеться планова кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

Сказ – одна з найнебезпечніших летальних вірусних хвороб спільних для тварин та людей. Оскільки основним джерелом вірусу сказу є лисиця червона, то його профілактика серед тварин дикої фауни є одним з основних заходів.

Розповсюдження вакцини відбуватиметься шляхом ручного розкладання приманок з вакциною за межами населених пунктів на узліссях, узбіччі доріг, біля річок, сільськогосподарських угідь. Дані заходи забезпечать створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудника сказу.

Антирабічна вакцина складається з поживної принади, яка має харчові та привабливі компоненти для тварин, у вигляді невеликого брикету, в середині якої знаходиться полімерний блістер з активними компонентами вакцини.

Прохання до жителів району: при виявленні приманок - не брати їх руками і не переносити з місць розкладання.Читайте такожРАЗОМ РОБИМО ВАЖЛИВЕ!

21.09.2023

Оборона України??триває, а це означає, що ми маємо продовжувати бути опорою для наших ЗСУ...

Детальніше...


УВАГА! Імунізація диких м’ясоїдних тварин

20.09.2023

З метою профілактики та зменшення захворюваності на сказ у дикій фауні з 18 вересня 2023 року на території Камянець-Подільського району, по зоні обслуговування Дунаєвецької ДЛВМ, розпочато проведення осінньої кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин. Дана кампанія проводиться згідно створених та затверджених груп на засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кам’янець – Подільській районній військовій адміністрації в які входять спеціалісти ветеринарної медицини та єгері Дунаєвецького УТМР...

Детальніше...