http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2023/09/07/2023-09-07_6434/images/images-98738.jpg

Стартуємо в новому навчальному році з ПЕРЕМОГОЮ!

07.09.2023

Раді повідомити та привітати Залісцівську гімназію із вагомим досягненням у Всеукраїнському огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах освіти України  -  4 місце серед сільських закладів України! 

Конкурс проводився під егідою Міністерства освіти і науки України; - Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та  Державною установою "Інститут модернізації змісту освіти" та мав за мету популяризувати здоровий спосіб життя серед учнівської молоді.

 Така перемога – це спільна, тривала та системна робота в першу чергу учителя фізичної культури – Юрія Барановського, його вихованців-гімназистів та підтримка, методична допомога адміністрації закладу, колег. Протягом навчального року кожен з учасників освітнього процесу  сприяв успіху: активізовано фізкультурно-оздоровчу та спортивно-масову роботу як на уроках так і перервах, залучено до спортивних активностей батьків шляхом впровадження інноваційних підходів до патріотично-виховних та спортивних заходів гімназії.

 Адже основою процвітання нації є здоров’я наших дітей  - відповідальне учительство дбає про це та робить усе можливе заради мирного майбутнього!

Автор:Управління освіти, молоді та спорту


Читайте також

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

14.06.2024

Активно триває робота із дітьми та сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах... 

Детальніше...