http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/28/2022-10-28_6294/images/images-77387.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/28/2022-10-28_6294/images/images-14165.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/28/2022-10-28_6294/images/images-55235.jpg http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/10/28/2022-10-28_6294/images/images-47147.jpg

Освітні канікули: дайджест методичних ідей

28.10.2022

З метою поліпшення фахової підготовки педагогів у закладах освіти громади під час осінніх канікул проводилася різнопланова методична робота, що сприяла взаємному збагаченню педагогічних колективів методичними родзинками, дала змогу молодим спеціалістам перейняти майстерність у досвідчених колег, забезпечила підтримання в колективі духу творчості, прагнення до пошуку.

На засіданнях методичних об’єднань педагогів Дунаєвецького ліцею №1 обговорювалися питання виховання національної свідомості, почуття патріотизму на уроках захисту України, особливості викладання трудового навчання в умовах воєнного стану та впровадження в навчальний процес модулів в рамках НУШ. На тему «академічної доброчесності» спілкувалися вчителі суспільних дисциплін і художньої естетики. На засіданні МО вихователів групи продовженого дня та вчителів інклюзивного навчання було обговорено доцільність використання інноваційних технологій. Під гаслом «Сила команди – кожен його учасник…» пройшло МО класних керівників і класоводів та вчителів початкових класів. Завдяки прес-релізам вчителів фізико-математичного циклу мали можливість відстежити інновації в навчальному процесі закладу. Творчі напрацювання із розвитку креативного потенціалу учнів презентували учителі предметів гуманітарного циклу. Вчителі іноземних мов обговорили важливе поняття «контекстуалізації» та способи її імплементації на уроках.

Вчительська «Джура» із стройовим вишколом, орієнтуванням на місцевості, домедичною допомогою об’єднала команду педагогів Дунаєвецького ліцею №3 на мальовничих пагорбах села Сокільця. В рамках проєкту «Психосоціальна допомога дітям шкільного віку на території Одеської, Тернопільської, Хмельницької областей під час війни в Україні», який реалізовує Благодійний фонд «Карітас-Хмельницький УГКЦ» відбулася зустріч із батьками та педагогами Дунаєвецького ліцею №3 з метою роз’яснення роботи проєкту «Безпечний простір».

В Іванковецькому ліцеї пройшов тиждень тренінгів «Спілкуємось українською», «Сучасний вчитель: який він?», тощо. Відбулися засідання МО вчителів початкових класів «Організація змішаного та дистанційного навчання - виклик сьогодення»; тренінг "Шлях до себе" проведений з метою підвищення рівня психологічної культури педагогів.

Педагогічний колектив Дунаєвецького ліцею №4 об’єднав методичний дайджест, метою якого стало вирішення актуальних для педагогів питань.

Захід складався з модулів:

  1. «Формувальне оцінювання» - порівняли особливості оцінювання здобувачів освіти в НУШ через призму початкової ланки та середньої школи.
  2. «Крейда чи мультимедіа?» - навчалися використанню мультимедійних засобів та навчальних платформ на уроках.

У процесі методичної роботи педагоги усіх закладів освіти громади мали змогу підвищити свій професійний рівень, збагатитись інноваційними методиками та вдосконалити навички самоосвітньої роботи.

Автор:Управління освіти, молоді та спорту


Читайте також

Вдячність за допомогу!

01.03.2024

Міський голова Веліна ЗАЯЦЬ та заступник міського голови Валентина ЧЕКМАН з гостинцями завітали до матері загиблого Захисника... 

Детальніше...