http://dunrada.gov.ua/uploadfile/archive_news/2022/12/05/2022-12-05_4424/images/images-10713.jpg

Вітаємо з успішним проходженням фінального етапу СЕРТИФІКАЦІЇ - 2022!

05.12.2022

Сертифікація – це шлях до розкриття особистого та професійного потенціалу педагога. Це можливість виявити свої слабкі та сильні сторони і зрости професійно.

Цього року Державна служба якості освіти України визначила пороговий бал за результатами вивчення практичного досвіду роботи вчителів – 122 бали (максимальна кількість балів – 160). Серед 49 учителів початкових класів Хмельниччини, які успішно пройшли сертифікацію-2022, 4 учителі початкових класів ЗЗСО Дунаєвеччини:

  • Ковальчук Алла Володимирівна, учительметодист Дунаєвецького ліцею №3;
  • Стиран Наталія Миколаївна, старший учитель Дунаєвецького ліцею №3;
  • Сварчевська Алла Антонівна, учитель Дунаєвецького ліцею №4;
  • Вужицька Тетяна Степанівна, учитель Рахнівської гімназії.

Серед 52 вчителів України, які отримали максимальні 160 балів за вивчення практичного досвіду роботи, і наш педагог – учитель початкових класів Дунаєвецького ліцею №3, Ковальчук Алла Володимирівна, що свідчить про високий рівень підготовки.

Успішне проходження сертифікації зараховується як проходження чергової або позачергової атестації педагогічним працівником з присвоєнням відповідної кваліфікаційної категорії та/чи педагогічного звання. Учитель, який пройшов сертифікацію, отримує щомісячну доплату в розмірі 20% посадового окладу (ставки заробітної плати) пропорційно до обсягу педагогічного навантаження протягом строку дії сертифіката (3 роки)

Надихайтесь та мотивуйте інших, будьте активними учасниками якісних змін в освіті!

Автор:Управління освіти, молоді та спорту


Читайте такожКраща практика Дунаєвецької громади Хмельницької області

16.04.2024

Залучення додаткових коштів у заклади освіти громади шляхом організації міжнародної співпраці та проєктної діяльності...

Детальніше...


ІІ МІСЦЕ У ФІНАЛЬНОМУ ЕТАПІ

16.04.2024

Команда юнаків Дунаєвецького ліцею №1 два дні поспіль боролася за звання кращих...

Детальніше...