РІШЕННЯ 37 СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ О'БЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

22.06.2018

1. Про розроблення детального плану території південно-західної частини кварталу в межах вулиць Красінських, Спортивній, Конституції, Шевченко для обґрунтування можливості будівництва духовного центру та будівель відповідно до цільового призначення земельної ділянки (для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій) в м.Дунаївці по вул.Красінських, 24 Дунаєвецького району Хмельницької області. (рішення не прийнято)
2. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 р. (рішення прийнято)
3. Про встановлення місцевих податків і зборів на території Дунаєвецької міської ради на 2019  рік (рішення прийнято)
4. Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Дунаєвецький центр первинної медико-санітарної допомоги» (рішення прийнято)
5. Про зміну назви та затвердження Статуту Комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Ластівка» у новій редакції (рішення прийнято)
6. Про затвердження Положення про структурний підрозділ Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
7. Про затвердження Положення про енергетичний  моніторинг в бюджетних установах  Дунаєвецької  міської  ради (рішення прийнято)
8. Про затвердження Положення про запровадження  системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах  Дунаєвецької  міської  ради (рішення прийнято)
9. Про затвердження проекту «Капітальний ремонт будинку культури с. Чаньків  Дунаєвецького району Хмельницької області» (рішення прийнято)
10. Про затвердження проекту «Капітальний ремонт будинку культури в с.Голозубинці Дунаєвецького району Хмельницької області»  (рішення прийнято)
11. Про затвердження Дунаєвецької міської протиепізоотичної програми захисту життя людей і здоров’я тварин від інфекційних, інвазійних та зооантропонозних захворювань по Дунаєвецькій міській ОТГ на 2018 – 2020 роки (рішення прийнято)
12. Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії міської ради VІІ скликання від 20.04.2018 р. №13-35/2018р «Про створення тендерного комітету» (рішення прийнято)
13. Про затвердження граничної штатної чисельності працівників (рішення прийнято)
14. Про затвердження Переліку майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради, що пропонується для передачі в оренду (рішення прийнято)
15. Про оренду майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
16. Про дозвіл на списання основних засобів (рішення прийнято)
17. Про затвердження детального плану території північної частини кварталу в межах вулиць Пушкіна, Івана Франка, Господарська для обґрунтування можливості зміни цільового призначення земельної ділянки в м.Дунаївці по вул..Івана Франка, 2-А Дунаєвецького району Хмельницької області (рішення прийнято)
18. Про затвердження детального плану території південної частини кварталу в межах вулиць Шкільна, Івана Франка та Центральна для обґрунтування можливості будівництва амбулаторії ЗПСМ по вул.Шкільна, 4 в селі Рахнівка Дунаєвецького району Хмельницької області (рішення прийнято)
19. Про внесення змін до рішення десятої сесії міської ради VІІ скликання від 14.07.2016 р. №8-10/2016р. «Про розроблення містобудівної документації населених пунктів Дунаєвецької міської ради» (рішення прийнято)
20. Про розроблення  документації із землеустрою (рішення прийнято)
21. Про встановлення особистого строкового платного сервітуту на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (рішення прийнято)
22. Про переукладення договору оренди землі  (рішення прийнято)
23. Про поновлення договорів про встановлення особистого строкового платного сервітуту (рішення прийнято)
24. Про часткове внесення змін в рішення сесії міської ради №52-19/2017р. від 28 лютого 2017 року (рішення прийнято)
25. Про присвоєння поштових адрес на земельні ділянки  (рішення прийнято)
26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок (рішення прийнято)
27. Про затвердження проектів землеустрою щодо  відведення земельних ділянок та передачу безоплатно у власність земельних ділянок (рішення прийнято) 
28. Про передачу безоплатно у власність земельних ділянок громадянам (рішення прийнято)
29. Про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою (рішення прийнято)
30. Про продаж  земельної ділянки Коваль Марії Іванівні (рішення прийнято)
31. Про надання згоди на розпаювання земель ФГ «Струмок» та ФГ «Мілянія» (рішення прийнято)
32. Про погодження видачі спеціального дозволу на користування надрами (рішення не прийнято)
33. Про можливість погодження передачі у власність земельних ділянок (рішення прийнято)
34. Про надання доручення міському голові на укладення угод про компенсацію від недоотриманих коштів за фактичне використання земельної ділянки (рішення прийнято)

Усі рішення 37 сесії.rar
Протокол 37 сесії.doc
Рішеня 37 сесії.doc