Рішення 39 (позачергової) сесії міської ради об'єднаної територіальної громади

22.08.2018

1. Про призначення на посади  (рішення прийнято)
2. Про хід виконання депутатських запитів (рішення прийнято)
3. Про затвердження Програми забезпечення національної безпеки на території Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади Хмельницької області на 2018-2019 роки (рішення прийнято)
4. Про затвердження Положення про конкурсний відбір виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах (рішення прийнято)
5. Про реорганізацію навчальних закладів (рішення прийнято)
6. Про затвердження граничної штатної чисельності працівників комунальних закладів Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
7. Про маршрути руху шкільних автобусів (рішення прийнято)
8. Про зміни в організації бібліотечного обслуговування (рішення прийнято)
9. Про внесення змін до рішення восьмої сесії міської ради VІІ скликання від 26.05.2016 р. №12-8/2016 р «Про вступ до Асоціації об’єднаних громад Хмельницької області» (рішення прийнято)
10. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік (рішення прийнято)
11. Про відчуження шляхом продажу комунального майна територіальної громади Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
12. Про затвердження Переліку нерухомого майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
13. Про затвердження Переліку майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради, що пропонується для відчуження (рішення прийнято)
14. Про затвердження Переліку майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради, що пропонується для передачі в оренду (рішення прийнято)
15. Про оренду майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
16. Про передачу та закріплення майна на праві господарського відання (рішення прийнято)
17. Про передачу об`єкта комунальної власності міської територіальної громади  в безоплатне користування (позичку) (рішення прийнято)
18. Про затвердження генерального плану та плану зонування території села Воробіївка Дунаєвецького району Хмельницької області (рішення прийнято)
19. Про затвердження детального плану території північно-східної частини кварталу в межах вулиць Партизанська, Шевченка, Робоча, пров.Партизанський для обґрунтування можливості розміщення багатоквартирної та гаражної забудови в м.Дунаївці Хмельницької області (рішення прийнято)
20. Про надання дозволу на встановлення пам’ятника «Матері Божої» в с.Залісці Дунаєвецького району Хмельницької області (рішення прийнято)
21. Про визначення місць для організації сезонної торгівлі на території м.Дунаївці (рішення прийнято)
22. Про припинення права користування земельними ділянками (рішення прийнято)
23. Про поновлення договорів оренди землі та договору про встановлення особистого строкового платного сервітуту (рішення прийнято)
24. Про переукладення договору оренди землі (рішення прийнято)
25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду земельних ділянок (рішення прийнято)
26. Про встановлення особистого строкового платного сервітуту на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (рішення прийнято)
27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та про передачу в постійне користування земельних ділянок (рішення прийнято)
28. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу безоплатно у власність земельних ділянок (рішення прийнято)
29. Про передачу безоплатно у власність земельних ділянок громадянам (рішення прийнято)
30. Про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою (рішення прийнято)
31. Про надання доручення міському голові на укладення угод про компенсацію від недоотриманих коштів за фактичне використання земельної ділянки (рішення прийнято)
32. Про можливість погодження надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (рішення не прийнято)

Усі рішення 39 сесії.rar
Протокол 39 сесії.doc
Рішеня 39 сесії.doc