РІШЕННЯ 41 СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

21.09.2018

1.Про призначення на посаду (рішення не прийнято)

2.Звіт про виконання «Плану соціально-економічного розвитку Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки» за перше півріччя 2018 року (рішення прийнято)

3.Про затвердження Програми навчання та підвищення кваліфікації працівників, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів, керівників комунальних підприємств, установ, закладів Дунаєвецької міської ради на 2019-2020 роки  (рішення прийнято)

4.Про затвердження Програми «Шкільний автобус» на 2019-2021 роки (рішення прийнято)

5. Про затвердження Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Дунаєвецькій міській раді та її виконавчих органах (рішення прийнято)

6. Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів на території Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)

7. Про виділення коштів з міського бюджету Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)

8.Про структуру Управління культури, туризму та інформації Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)

9. Про затвердження статутів комунальних закладів Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)

10. Про затвердження Статуту комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Інклюзивно-ресурсний центр» у новій редакції (рішення прийнято)

11. Про затвердження граничної штатної чисельності працівників комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Інклюзивно-ресурсний центр» (рішення прийнято)

12. Про затвердження граничної штатної чисельності працівників навчально-виховного комплексу та дошкільного навчального закладу (рішення прийнято)

13. Про затвердження граничної штатної чисельності працівників комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування» (рішення прийнято)

14. Про внесення часткових змін до рішення сесії міської ради від 08 лютого 2018 р. № 9-33/2018р «Про затвердження Переліку назв вулиць та провулків по населених пунктах Дунаєвецької міської ради» (рішення прийнято)

15. Про передачу та закріплення майна Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)

16. Про поновлення договорів оренди землі та договору про встановлення особистого строкового платного сервітуту (рішення прийнято)

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок (рішення прийнято)

18. Про передачу безоплатно у власність земельних ділянок громадянам (рішення прийнято)

19. Про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою  (рішення прийнято)

20. Про затвердження Програми «Медико-соціальне забезпечення пільгових та соціально незахищених верств населення Дунаєвецької міської ради на 2018-2019 роки» (рішення прийнято)

21 Про внесення змін до Статуту Комунального некомерційного підприємства «Дунаєвецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)

22. Про відмову від права комунальної власності на земельну ділянку (рішення прийнято)

23. Про надання згоди на продаж права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності на земельних торгах у формі аукціону (рішення прийнято)

24. Про розроблення детального плану території (рішення прийнято)

 

Додатки до рішень 41 сесії

Рішення 41 сесії

Протокол сесії