РІШЕННЯ 36 СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ О'БЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

30.05.2018

1. Про визнання повноважень депутата Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
2. Про внесення змін до складу постійної комісії Дунаєвецької міської ради  (рішення прийнято)
3. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік  (рішення прийнято)
4. Про затвердження проекту  «Капітальний ремонт будинку культури с. Чаньків  Дунаєвецького району Хмельницької області (I черга будівництва)»  (рішення прийнято)
5. Про затвердження проекту  «Капітальний ремонт будинку культури в с.Голозубинці Дунаєвецького району Хмельницької обл. (I черга будівництва)»  (рішення прийнято)
6. Про затвердження проекту  «Капітальний ремонт адміністративної будівлі за адресою: вул. І. Франка, 60 с. Велика Побійна, Дунаєвецького району, Хмельницької області»  (рішення прийнято)
7. Про затвердження проекту  «Розроблення містобудівної документації (генеральних планів та планів зонування території населених пунктів ОТГ)»  (рішення прийнято)
8. Про затвердження проекту  «Реконструкція місцевої водопровідної мережі по вул.  Анатолія Романчука, вул. Л. Українки, пров. Л. Українки,  вул. О. Войцехівського, вул. Гагаріна, вул. Миру, вул. Я. Мудрого, вул. Садова   в с. Залісці, Дунаєвецького р-ну, Хмельницької обл.»  (рішення прийнято) 
9. Про затвердження проекту  «Реконструкція системи централізованого водопостачання по вул. Спортивній,  вул. Б Хмельницького, вул. Березіна, вул. Визволителів, вул. Червоноармійській в  с. Лисець Дунаєвецького р-ну Хмельницької обл.» (рішення прийнято)
10. Про затвердження проекту  «Капітальний ремонт тротуару по вул.1-го Травня м.Дунаївці Дунаєвецького р-ну Хмельницької обл.»(рішення прийнято)  
11. Про затвердження проекту  «Капітальний ремонт вуличного  освітлення  в с. Велика Кужелова Дунаєвецького р-ну, Хмельницької області»  (рішення прийнято)
12. Про затвердження проекту  «Капітальний ремонт вуличного  освітлення в с. Гірчична Дунаєвецького р-ну, Хмельницької області (коригування)»  (рішення прийнято)
13. Про затвердження проекту  «Капітальний ремонт вуличного  освітлення  в с. Дем҆янківці Дунаєвецького р-ну, Хмельницької області» (рішення прийнято) 
14. Про затвердження проекту  «Капітальний ремонт вуличного  освітлення в с.Держанівка Дунаєвецького р-ну, Хмельницької області (коригування)»  (рішення прийнято)
15. Про затвердження проекту  «Капітальний ремонт вуличного  освітлення по вул. Центральній, вул. Садовій в с. Лисець Дунаєвецького р-ну, Хмельницької області»  (рішення прийнято)
16. Про затвердження проекту  «Капітальний ремонт вуличного  освітлення  в с. Мала  Кужелівка  Дунаєвецького р-ну, Хмельницької області»  (рішення прийнято)
17. Про затвердження проекту  «Капітальний ремонт вуличного  освітлення по вул.Ювілейній в с. Мушкутинці Дунаєвецького р-ну, Хмельницької області»  (рішення прийнято)
18. Про затвердження проекту  «Капітальний ремонт вуличного  освітлення в с. Рачинці Дунаєвецького р-ну, Хмельницької області (коригування)»  (рішення прийнято)
19. Про затвердження проекту  «Капітальний ремонт вуличного  освітлення  по вул.Центральній в с. Чимбарівка Дунаєвецького р-ну, Хмельницької області (коригування)»  (рішення прийнято)
20. Про ініціювання співробітництва територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань, щодо надання адміністративних послуг  (рішення прийнято)
21. Про створення юридичної особи, як виконавчого органу міської ради  (рішення прийнято)
22. Про затвердження Дунаєвецької міської протиепізоотичної програми захисту життя людей і здоров’я тварин від інфекційних, інвазійних та зооантропонозних захворювань по Дунаєвецькій міській ОТГ на 2018 – 2020 роки  (рішення прийнято)
23. Про створення комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Інклюзивно-ресурсний центр»  (рішення прийнято)
24. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Інклюзивно-ресурсний центр»  (рішення прийнято)
25. Про затвердження Положення про проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Дунаєвецької міської ради  (рішення прийнято)
26. Про затвердження структури Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради  (рішення прийнято)
27. Про внесення змін до рішення першої сесії міської ради VІІ скликання від 03 грудня 2015 року №14-1/2015 «Про утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Дунаєвецької міської ради»  (рішення прийнято)
28. Про згоду на використання коштів  (рішення прийнято)
29. Про оренду майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради  (рішення прийнято)
30. Про затвердження оцінки та надання згоди на відчуження шляхом продажу комунального майна територіальної громади Дунаєвецької міської ради  (рішення прийнято)
31. Про затвердження Переліку майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради, що пропонується для передачі в оренду  (рішення прийнято)
32. Про затвердження детального плану території південної частини кварталу в межах вулиць Шевченка, Просвіти, Завгородня, для обґрунтування можливості розміщення офісних, складських та виробничих приміщень станції технічного обслуговування автомобілів та інших приміщень по вул.Просвіти, 46 в м.Дунаївці Хмельницької обл.  (рішення прийнято)
33. Про затвердження детального плану території південної частини кварталу в межах вулиць Горького, Партизанська, МТС, провулок МТС, провулок Широкий для обґрунтування можливості розміщення цеху по виробництву м’ясної продукції в м.Дунаївці Хмельницької обл.  (рішення прийнято)
34. Про розроблення детального плану території кварталу в межах вулиць Дунайгородська, Партизанська, Широка та провулок Декративний для обґрунтування можливості будівництва магазину промислових та непромислових товарів на перехресті вул.Дунайгородської та вул.Партизанської в м.Дунаївці Хмельницької області  (рішення прийнято)
35. Про розроблення детального плану території північно-східної частини кварталу в межах вулиць Горького, Громадська, Партизанська, для обґрунтування можливості відведення земельної ділянки для надання в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (обслуговування складських та виробничих приміщень) по вул.Горького,11-А в м.Дунаївці Хмельницької області  (рішення прийнято)
36. Про розроблення документації із землеустрою  (рішення прийнято)
37. Про надання доручення міському голові на укладення угод про компенсацію від недоотриманих коштів за фактичне використання земельної ділянки  (рішення прийнято)
38. Про припинення права користування земельними ділянками  (рішення прийнято)
39. Про присвоєння поштових адрес на земельні ділянки (рішення прийнято) 
40. Про затвердження проектів землеустрою щодо  відведення земельних ділянок та надання в постійне користування земельних ділянок  (рішення прийнято)
41. Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки та зміну цільового призначення земельної ділянки (рішення прийнято)
42. Про поновлення договорів оренди землі та договорів про встановлення особистого строкового платного сервітуту  (рішення прийнято)
43. Про затвердження проектів землеустрою щодо  відведення земельних ділянок та передачу безоплатно у власність земельних ділянок  (рішення прийнято)
44. Про передачу безоплатно у власність земельних ділянок громадянам  (рішення прийнято)
45. Про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою  (рішення прийнято)
46. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (рішення не прийнято) 
47. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (рішення не прийнято)
48. Про можливість погодження передачі у власність земельних ділянок (рішення прийнято)

Додатки до 36 сесії
Протокол 36 сесії.doc
Рішеня 36 сесії.doc