Рішення 33 сесії міської ради о'бєднаної територіальної громади

08.02.2018

1. Про виконання план роботи міської ради за 2017 рік та  затвердження плану роботи міської ради на перше півріччя 2018 рік (рішення прийнято)
2. Звіт про виконання «Плану соціально-економічного розвитку Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки» за 2017 рік (рішення прийнято)
3. Звіт про виконання Програми енергоефективності та енергозбереження Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки за 2017 рік (рішення прийнято)
4. Звіт про виконання Програми організації громадських робіт на 2017 рік (рішення прийнято)
5. Звіт про реалізацію Стратегії розвитку Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки за 2017 рік (рішення прийнято)
6. Про внесення змін  до рішення другої (позачергової) сесії міської ради від 24.12.2015 р. №5-2/2015р. «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Дунаєвецької міської  ради,  апарату виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради» (рішення прийнято)
7. Про затвердження Яценка Сергія Михайловича на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та про умови оплати праці  Яценка Сергія Михайловича (рішення прийнято)
8. Про дострокове припинення повноважень старост Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
9. Про затвердження Переліку назв вулиць та провулків по населених пунктах Дунаєвецької міської ради  (рішення прийнято)
10. Про затвердження граничної штатної чисельності працівників (рішення прийнято)
11. Про перелік організацій міста на яких можуть використовуватися безоплатні суспільно корисні роботи (рішення прийнято)
12. Про внесення змін до рішення першої сесії Дунаєвецької міської ради VІІ скликання від 03.12.2015 р. №14-1/2015р «Про утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Дунаєвецької міської ради»  (рішення прийнято)
13. Про затвердження Переліку майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради, що пропонується для відчуження (рішення прийнято)
14. Про затвердження Переліку майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради, що пропонується для передачі в оренду (рішення прийнято)
15. Про оренду майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
16. Про збільшення балансової вартості адміністративної будівлі у с. Гірчична Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
17. Про передачу та закріплення майна на праві господарського відання (рішення прийнято)
18. Про закриття кладовища в с.Воробіївка Дунаєвецького району Хмельницької області (рішення прийнято)
19. Про розгляд звернення фізичної особи підприємця Погинайка М.М. щодо врахування в рахунок пайової участі акту виконаних робіт (рішення прийнято)
20. Про розроблення детального плану території північно-східної частини кварталу в межах вулиць Київська, Громадська, Франца Лендера для обґрунтування можливості будівництва релігійно-культової будівлі з об’єктами сучасної інфраструктури в м. Дунаївці Хмельницької області (рішення прийнято)
21. Про затвердження детального плану території для розміщення модульних теплогенераторних станцій на твердому паливі для опалення загальосвітнього закладу (Іванковецької ЗОШ І-ІІІ) в селі Іванківці (рішення прийнято)
22. Про надання дозволу на внесення змін до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в  м.Дунаївці по вул.Київська (район магазину «Ласлава») (рішення прийнято)
23. Про затвердження науково-проектної документації «Історико-архітектурний опорний план м.Дунаївці Хмельницької області з визначенням історичного ареалу та зон охорони пам’яток культурної спадщини» (рішення прийнято)
24. Про надання доручення міському голові на укладення угоди про компенсацію від недооотриманих коштів за фактичне використання земельної ділянки (рішення прийнято)
25. Про звернення до Хмельницької обласної державної адміністрації щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою для створення індустріального парку (рішення прийнято)
26. Про звернення до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою для створення індустріального парку (рішення прийнято)
27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та державну реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку (рішення прийнято)
28. Про розроблення документації із землеустрою (рішення прийнято)
29. Про припинення права користування земельними ділянками (рішення прийнято)
30. Про встановлення особистого строкового платного сервітуту на розміщення тимчасової поруди для провадження підприємницької діяльності (рішення прийнято)
31. Про перехід права оренди земельної ділянки (рішення прийнято)
32. Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки та передачу в оренду земельної ділянки (рішення прийнято)
33. Про поновлення договорів оренди землі (рішення прийнято)
34. Про внесення часткових змін в договір оренди земельної ділянки №398 від 02 січня 2013 року (рішення прийнято)
35. Про часткове внесення змін в договір оренди земельної ділянки №395 від 02.01.2013 року (рішення прийнято)
36. Про часткове внесення змін в рішення сесії міської ради №7-25/2012р. від 18 грудня 2012 року (рішення прийнято)
37. Про затвердження проекту землеустрою та зміну цільового призначення земельної ділянки (рішення прийнято)
38. Про присвоєння поштової адреси на земельну ділянку (рішення прийнято)
39. Про передачу безоплатно у власність земельних ділянок громадянам (рішення прийнято)
40. Про часткове внесення змін в рішення сесії міської ради №30-32/2017р. від 22 грудня 2017 року (рішення прийнято)
41. Про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою (рішення прийнято)
42. Про затвердження проекту землеустрою та зміну цільового призначення земельної ділянки (рішення прийнято)
43. Про надання  матеріальної допомоги (рішення прийнято)

 

Усі рішення 33 сесії.rar

 Протокол 33 сесії.doc

 Рішеня 33 сесії.doc