РІШЕННЯ 35 СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ О'БЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

20.04.2018

1. Про внесення змін до Регламенту Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
2. Про дострокове припинення повноважень депутата Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
3. Про затвердження  Концепції запровадження системи енергетичного менеджменту по  Дунаєвецькій міській раді (рішення прийнято)
4. Про затвердження Програми покращення надання послуг з оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки, паспорта  громадянина України для виїзду за кордон на 2018-2020 роки Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
5. Про затвердження Програми взаємодії регіонального сервісного центру МВС в Хмельницькій області та Дунаєвецької міської ради, її виконавчих органів щодо реалізації державної політики в сфері надання адміністративних послуг на 2018 рік (рішення прийнято)
6. Про затвердженн Положення про порядок використання символіки міста Дунаївці (рішення прийнято)
7. Про затвердження Положення про громадський бюджет у Дунаєвецькій міській раді в нові редакції (рішення прийнято)
8. Про призначення позачергових виборів старост сіл Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
9. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік (рішення прийнято)
10. Про Порядок звітування депутатів Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
11. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Дунаєвецької міської  ради,  апарату виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради (рішення прийнято)
12. Про надання права підпису документів щодо встановлення меж в документації із землеустрою старостам старостинських округів (за місцем розташування земельних ділянок) та начальнику земельно-архітектурного відділу апарату виконавчого комітету Дунаєвецької міської ради (у разі розташування земельної ділянки в межах м. Дунаївці) (рішення прийнято)
13. Про створення тендерного комітету (рішення прийнято)
14. Про втрату чинності рішення чотирнадцятої сесії міської ради VІІ скликання від 10 листопада 2016 р. №32-14/2016р «Про визначення уповноваженої особи Дунаєвецької міської ради для організації та проведення процедур закупівель» (рішення прийнято)
15. Про затвердження регламенту ЦНАП (рішення прийнято)
16. Про затвердження граничної штатної чисельності працівників (рішення прийнято)
17. Про затвердження структури комунального закладу Дунаєвецької міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  (рішення прийнято)
18. Про реорганізацію комунального закладу Дунаєвецької міської ради  «Центр первинної медико-санітарної  допомоги» (рішення прийнято)
19. Про управління майном власності Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
20. Про оренду майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
21. Про затвердження Переліку нерухомого майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
22. Про затвердження Переліку майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради, що пропонується для передачі в оренду (рішення прийнято)
23. Про дозвіл на списання основних засобів (рішення прийнято)
24. Про надання  згоди на безоплатну передачу майна (рішення прийнято)
25. Про внесення змін до рішення тридцять третьої сесії від 08.02.2018 р. №17-33/2018р. «Про передачу та закріплення майна на праві господарського відання» (рішення прийнято)
26. Про створення комунального закладу Дунаєвецької міської ради «Історико-краєзнавчий музей» (рішення прийнято)
27. Про безоплатне прийняття майна у комунальну власність Дунаєвецької міської ради з власності територіальних громад сіл, селищ та міста Дунаєвецького району  (рішення прийнято)
28. Про надання дозволу на розроблення комплексної схеми розташування тимчасових споруд  для здійснення підприємницької діяльності в м.Дунаївці по вул.1 Травня, 25 (район міського ринку) (рішення прийнято)
29. Про затвердження Положення про організацію сезонної, святкової,  виїзної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків на території Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
30. Про розроблення детального плану території північно-східної частини кварталу в межах вулиць Горького, Громадська, Партизанська, для обґрунтування можливості відведення земельної ділянки для надання в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (обслуговування складських та виробничих приміщень) по вул.Горького,11-А в м.Дунаївці Хмельницької області (рішення не прийнято)
31. Про розроблення детального плану території для обгрунтування можливості реконструкції магазину-кафе по вул.Центральній, 31 в с.Зеленче Дунаєвецького району Хмельницької області (рішення прийнято)
32. Про ініціювання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)
33. Про погодження поновлення договору оренди землі (рішення прийнято)
34. Про погодження надання земельної ділянки ТзОВ «Екотехнік Миньківці» (рішення прийнято)
35. Про припинення права користування земельними ділянками (рішення прийнято)
36. Про розроблення  документації із землеустрою (рішення прийнято)
37. Про розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі населеного пункту с.Залісці Дунаєвецького району Хмельницької області (рішення прийнято)
38. Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення (рішення прийнято)
39. Про встановлення особистого строкового платного сервітуту на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (рішення прийнято) 
40. Про переукладення договору оренди землі (рішення прийнято)
41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок (рішення прийнято)
42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та державну реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку (рішення прийнято)
43. Про затвердження проектів землеустрою та зміну цільового призначення земельних ділянок (рішення прийнято)
44. Про присвоєння поштової адреси на земельну ділянку (рішення прийнято)
45. Про припинення права користування земельними ділянками (рішення прийнято)
46. Про затвердження проектів землеустрою щодо  відведення земельних ділянок та передачу безоплатно у власність земельних ділянок (рішення прийнято)
47. Про передачу безоплатно у власність земельних ділянок громадянам (рішення прийнято)
48. Про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою (рішення прийнято)
49. Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок (рішення прийнято)
50. Про часткове внесення змін в рішення сесії міської ради №21-52/2015р. від 13 жовтня 2015 року (рішення прийнято)
51. Про надання доручення міському голові на укладення угод про компенсацію від недоотриманих коштів за фактичне використання земельної ділянки (рішення прийнято)
52. Про звернення до Кабінету Міністрів України та Держгеокадастру України (рішення прийнято)
53. Про погодження продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на земельних торгах у формі аукціону (рішення прийнято)
54. Про розгляд депутатського запиту депутата Дунаєвецької міської ради VІІ скликання Поліщука Ю.С. (рішення прийнято)
55. Про розгляд депутатського запиту депутата Дунаєвецької міської ради VІІ скликання Срюбка О.О. (рішення прийнято)

Додатки
Протокол 35 сесії
Рішеня 35 сесії