РІШЕННЯ 47 (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

20.12.2018

 

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік (рішення прийнято)

2. Про затвердження проекту «Закупівля подрібнювача гілок для комунального підприємства Дунаєвецької міської ради «Благоустрій Дунаєвеччини» (рішення прийнято)

3. Про затвердження Статутів комунальних установ та закладу Дунаєвецької міської ради у новій редакціїі (рішення прийнято)

4. Про затвердження граничної штатної чисельності працівників Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради на 2019 рік (рішення прийнято)

5. Про затвердження граничної штатної чисельності працівників комунальних установ та закладів Дунаєвецької міської ради на 2019 рік (рішення прийнято)

6. Про затвердження структури комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Дунаєвецька публічно-шкільна бібліотека» (рішення прийнято)

7. Про затвердження міського бюджету на 2019 рік (рішення прийнято)

8. Про розроблення детального плану території північної частини кварталу в межах вулиць Дунайгородська, Франца Лендера, Широка та пров.Декоративний для обґрунтування можливості будівництва магазину та офісних приміщень за адресою: вул.Франца Лендера, 36, м.Дунаївці Хмельницької області (рішення прийнято)

9. Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення, права оренди яких пропонуються до продажу на земельних торгах у формі аукціону (рішення прийнято)

10. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок та присвоєння поштової адреси (рішення прийнято)

11. Про присвоєння поштових адрес на земельні ділянки (рішення прийнято)

12. Про передачу безоплатно у власність земельних ділянок громадянам (рішення прийнято)

13. Про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою (рішення прийнято)

14. Звіт про виконання Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Дунаєвецької міської ради на 2016-2020 роки (рішення прийнято)

15. Про звільнення директора комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Інклюзивно-ресурсного центру» (рішення прийнято)

 

Рішення 47 (позачергової) сесії

Протокол 47 (позачергової) сесії

Додатки