РІШЕННЯ 45 СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

23.11.2018

1. Про хід виконання та зняття з контролю депутатських запитів (рішення прийнято)

2. Звіт про використання коштів міського бюджету Комунальною установою Дунаєвецької районної ради «Трудовий архів» (рішення прийнято)

3. Звіт про виконання Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Дунаєвецької міської ради на 2016-2020 роки (рішення не прийнято)

4. Звіт Комунального підприємства Дунаєвецької міської ради «Благоустрій Дунаєвеччини» про підсумки роботи за 9 місяців 2018 року (рішення прийнято)

5. Про затвердження проектів (рішення прийнято)

6. Про затвердження Програми зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів Дунаєвецької міської ради на 2019-2021 роки (рішення прийнято)

7. Про затвердження Концепції модернізації ЦНАП (рішення прийнято)

8. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік (рішення прийнято)

9. Про реорганізацію комунальних підприємств Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)

10. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Дунаєвецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)

11. Про затвердження фінансового плану на 2019 рік Комунального некомерційного підприємства «Дунаєвецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)

12. Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду педагогічних працівників комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Інклюзивно-ресурсний центр» (рішення прийнято)

13. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Дунаєвецької міської ради, апарату виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради на 2019 рік (рішення прийнято)

14. Про затвердження граничної штатної чисельності працівників Управління культури, туризму та інформації Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)

15. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників Комунального закладу Дунаєвецької міської ради «Історико-краєзнавчий музей» (рішення прийнято)

16. Про виділення частини нерухомого майна в окремий об’єкт нерухомості (рішення прийнято)

17. Про вилучення майна з оперативного управління (рішення прийнято)

18. Про затвердження Переліку майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради, що пропонується для передачі в оренду (рішення прийнято)

19. Про оренду майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)

20. Про затвердження Переліку майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради, що пропонується для відчуження (рішення прийнято)

21. Про затвердження Переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності Дунаєвецької міської ради (рішення прийнято)

22. Про закріплення майна на праві господарського відання (рішення прийнято)

23. Про затвердження передавального акта Великопобіянської сільської ради (рішення прийнято)

24. Про розроблення детального плану території кварталу в межах вулиць Шевченка, Франца Лендера, Дунайгородська та провулок Декоративний для обґрунтування можливості реконструкції торгового комплексу «Росія» та кулінарного цеху під павільйон за адресою: вул.Франца Лендера, 28 у м.Дунаївці Хмельницької області (рішення прийнято)

25. Про припинення договору оренди земельної ділянки (рішення прийнято)

26. Про поновлення договору оренди землі (рішення прийнято)

27. Про внесення часткових змін в договір оренди земельної ділянки від 26 лютого 2008 року (рішення прийнято)

28. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу безоплатно у власність земельних ділянок (рішення прийнято)

29. Про передачу безоплатно у власність земельних ділянок громадянам (рішення прийнято)

30. Про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою (рішення прийнято)

31. Про надання згоди на затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (рішення прийнято)

32. Про перехід права оренди земельної ділянки (рішення прийнято)

33. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок (рішення прийнято)

34. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Залісці Дунаєвецького району Хмельницької області (рішення прийнято)

35. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Дунаєвецької міської ради на 2018-2020 роки (рішення прийнято)

36. Про призначення на посаду (рішення не прийнято)

 

Додатки до рішень 45 сесії

Рішення 45 сесії

Протокол сесії